Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van még valaki, akinek az...

Van még valaki, akinek az életére semmilyen negatív hatása nincs a vírus?

Figyelt kérdés
Bár nem érzem magam boldognak, nem találom a helyem a világban, de a februárban kitaláltam egy új üzleti lehetőséget, ami be is jött, nyáron egy hónapig külföldön nyaraltam, most ősszel meg ott folytattam ahol abbahagytam. Tulajdonképpen nem vettem észre, hogy kevesebb pénze lenne az embereknek. Élelmiszert árulok, mivel ugye enni kell, som nyugdíjas vevőm van, nekik meg jön a pénz ugyanúgy, nem látom hol állna a meg ez az üzlet. Legfeljebb kevesebbet vásárolnak, de akkor meg hirdetni kell, amire van egy nagyon hatékony módszerem szerencsére.
2020. okt. 4. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egészségügyi problémák miatt ki se mozdulhatok itthonról, ha mégis, max orvoshoz, oda meg kocsival megyek. Kis kellemetlenséget okoz, de nem forgatta fel az életemet. (pl sorba kellett állni tavasszal a kórház előtt, de ez azért nem egy hatalmas probléma szerintem)
2020. okt. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%
Ha nem az egészségügyi része akkor a gazdaság mélyrepülése mindenki életére hatással van, ha nem is közvetlenül.
2020. okt. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs.

Jóval többet spórolok és nem hiányzik a sok gyökér az utcáról.

Mondtam is, hogy jöhetne már egy új Hitler vagy Sztálin.

2020. okt. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egyenlőre nekem se volt negatív hatása
2020. okt. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!