Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pozitív diszkrimináció miatt...

Pozitív diszkrimináció miatt harag?

Figyelt kérdés

Kaptam egy lehetőséget(munka), amit 6-7 hónapja elutasítottam, azt mondtam, hogy jelenleg nem aktuális, mert máshol dolgozom. (Nem dolgoztam, csupán rottyon volt az önbizalmam)


Pár napja felhívtak megint, ugyanaz. Azt mondtam, hogy rendben, megér egy próbát, elmegyek és meghallgatom.(lemondtam)


De! Most egy másik dolog, ismernek egy helyen, ahonnan valaki beajánlott, ezért keresnek engem.


Tiszta barom vagyok, megsértődtem és harag volt bennem, más örülne, ha tolnák a szekerét, én meg vagyok olyan hülye, hogy evvel nem élek és elutasítom.


Gondolkozom, az zavarhat, hogy nem egyedül érvényesülök, hanem segítséggel.

De, ha oda kerülnék, egyedül kellene érvényesülnöm és nem pedig segítséggel. Szóval, nem jogos az, hogy haragszom.

Megválaszoltam a kérdést végül is, de most meg az zavar, hogy lemondtam, mindenki mondta a környezetemben, hogy nehogy.. tiszta barom vagyok. Több ilyen lehetőség nem fog adódni szerintem, ami jön, azt pedig én dobom el magamtól.

Szóval, van aki segítene a sors, de olyan makacs és barom, hogy saját magát akadályozza, ez lennék én jelenleg. 😌


Nagyon nagy ökör vagyok?

Mit tudnék tenni, hogy előre tudjak gondolkozni és ne utólag?


2020. okt. 4. 23:41
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Jaja elég nagy. Mit tudsz tenni? Kezdj el gondolkodni előtte is
2020. okt. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ennek eléggé depresszió szaga van.

Amit tenni tudsz, az az, hogy most átgondolod tiszta fejjel az értékrendedet, és ahhoz tartod magad később, amikor döntést kell hozni.

2020. okt. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Inkább lehet, hogy FÉLELEM VAN BENNED A MEGFELELÉSI KÉNYSZERTŐL! (Nem biztos, hogy teljesen tudatában vagy a benned lezajló folyamatoknak...)
2020. okt. 5. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!