Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mennyire beteges,...

Szerintetek mennyire beteges, ha valaki megváltoztatta a nevét Istvánról Ádámra, mert nem bírta elviselni, hogy az istvánnak a Pista a hétköznapi neve?

Figyelt kérdés
Én örökké Pistának, pityukának fogom nevezni, ígyis-úgyis semmi értelme nem volt, de rám mint barátra nem hallgatott, de a többi barátja is nehezen áll át, számomra érthetetlen.
2020. okt. 5. 17:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Remélhetőleg az új név mellett valódi barátokat is fog találni.
2020. okt. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire nem beteges.Én is megváltoztatnám a nevemet ha nem tetszene,(én Zita vagyok),

illetve ha a becenév se tetszene.

2020. okt. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát te hülye vagy, kérdező...
2020. okt. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Még jó, hogy nem hallgatott rád, te minden vagy, csak barát nem. Remélem hamar rájön, hogy mekkora hiba szóbaállnia veled és sürgősen korrigálja majd.
2020. okt. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Lehet engem szapúlni, de az anyja és az apja is "István" meg " istvánkám"-nak nevezik....
2020. okt. 5. 18:03
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkinek megvan a joga, hogy olyan névvel éljen, és olyan néven szólítsák, amilyenen szeretné, amíg nem röhejes (pl. Csillámf.láma vagy Glitterpóni vagy Cucumucuprüntyike). Illett volna tiszteletben tartani, hogy ő nem szereti a Pista becézést... az Istvánnak sokféle más becézése létezik. Te meg rohadtul nem vagy barát, ha ezek után is hergeled, és hajtod. Csak meg kellene erőltetned magad, gyorsan megszoknád.
2020. okt. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
34%
Tény, hogy az István név nekem sem tetszik (akárcsak a János, József és társai), a Pista becézés pedig még annyira sem. Viszont gondolom 18 éves elmúlt az illető, így a neve mindenképpen részévé vált a személyiségének, amit csak úgy lecserélni szerintem nem jó dolog. Hajdú István például a dizájnosabb Steve-re változtatta a nevét és így ismeri őt a közönség, ami azt jelzi, hogy az eredeti nevét sem akarta csak úgy sitty-sutty kidobni az ablakon.
2020. okt. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
7: azért Steve nem azért változtatta meg a nevét, mert nem szerette, hanem mert angol felesége lett, és elkezdték poénból így hívni, és művésznévként rajta ragadt.
2020. okt. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

A Pista becézést én se szeretem. Istinek szoktam hívni, az István ismerőseimet.


Amúgy meg ha kifejezetten nem szereti a Pistázást, te mint állítólagos barátja, mi a fa***rt hívod úgy?

2020. okt. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%
Ja, Jozsef Attilat is Pistanak szolitotta a sotet neveloapja. Azt mondta, hogy olyan nev, hogy Attila nincsen. Ennyit a pistazasrol.
2020. okt. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!