Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van még értelme élnem így?

Van még értelme élnem így?

Figyelt kérdés

Az élet minden területén kudarcot vallottam, sorolom:


-Suli: nem fejeztem be, 8. általánosom van csak

-Munkahely: dolgoztam jó pár évig, de kirúgtak, most munkanélküli vagyok

-Emberi kapcsolatok: nem voltak barátaim, barátnőim meg főleg nem

-Anyagi helyzet: ez egy kicsit jobb, de most hogy nincs munkám fogy a pénzem

-Egészség: ez megint csak borzalmas. El vagyok hízva, teli vagyok mentális problémával (súlyos depresszió, önbizalomhiány, szorongás)


Fogalmam sincs, hogy oldjam meg ezeket. Megmondom őszintén, hogy ahol lakom itt egy majdnem 50 méter magas Híd. Egyszerűbb lenne levetni magam onnan, mostanában nagyon sokat gondolok rá. Mert annyi problémám van, hogy fogalmam sincs melyikkel kéne kezdenem a megoldást.


Próbáltam már többször megoldani ezeket a problémáimat, például fogyókúrázni, de hamar feladtam, mert egyszerűen mindig azon kattog az agyam, hogy a kortársaim már mennyivel előrébb tartanak az életben mint én, én meg egy helyben toporgok már több mint 10 éve gyakorlatilag.


Ja és 27 éves férfi vagyok... de nem vagyok nevezhető férfinak. Egy senki, egy nulla vagyok.


2020. okt. 5. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Pedig egy dagadtnak adnak esélyt a lányok. Jobban mint egy soványnak. Amúgy legyél biztonsági őr. Oda is jó a dagadt.
2020. okt. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Először a mentális állapotodon kellene javítanod, mert amíg ennyire biztos vagy abban, hogy soha semmi nem fog sikerülni, addig a viselkedésmintázatoddal be is teljesíted a saját jóslatod. A válozást soha nem késő elkezdeni, saját magadhoz kell mérned a sikereid, nem másokhoz, ha még 10 évig toporogsz egyben, akkor még 10 évig nem változik semmi.

TB alapon pszichológust ajánlanám ill. valamilyen munkahelyet, amint sikerül egyet elcsípni.

2020. okt. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy lemaradva csak más úton jársz, a változtatást csak el kell kezdeni aztán nem számít milyen lassan haladsz csak csinálni kell minden nap. A többi ember helyzetével pedig ne foglalkozz, nem kell másokhoz hasonlítanod magad.
2020. okt. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ÍGY nincs, de simán változtathatsz az életeden, sokan megtették már a sajátjukkal. Feladni persze nem annyira macerás, mint küzdeni. Itt a nagy lehetőség, hogy megmutasd, férfi vagy. Keress egy jó pszichiátert, mellette kezdhetsz diétázni, sportolni. Kezdetnek.
2020. okt. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy komolyan mondom a biztonsági őr szakmát. Azt írtad van még pénzed. Na, még addig kezdj vele valamit amíg el nem fogy. Menj el egy ilyen képzésre fizesd ki, behozza az árát. Lesz munkád fel fognak venni. Azért vagy szarul mert érzed hogy bajban vagy, ez azért lehúz. Ezt a munkát meg fogod tudni csinálni, sétálgatni kell maximum. Az se fog megartani.
2020. okt. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bőven.
2020. okt. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem is ugyan ez a problemam, csak nokent.. en azota talaltam reszmunkaidos munkat, azota jobban vagyok
2020. okt. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy szakembertől se szégyen tanácsot kérni.
2020. okt. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!