Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Adtok mások szavára? Nem a...

Adtok mások szavára? Nem a közeli családra gondolok, hanem ismerősök, rokonok stb...

Figyelt kérdés
2020. okt. 6. 07:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ha egy általam elismert, hiteles ember mond véleményt, adok a szavára.
2020. okt. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze, ha hiteles lehet a témában
2020. okt. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Szakkérdésben a szakember szavára (vagy aki tapasztalatom szerint ért hozzá) annak a szavára hallgatok. Életvezetési tanácsokat viszont senkitől se hallgatok meg. Tapasztalatom szerint ilyeneket azok osztogatnak kéretlenül, akik a maguk életét se tudják jól menedzselni.


Kérdező, ha konkrét példákat írnál, jobban lehetne válaszolni.

2020. okt. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Eleven példa az influenszerek, akinek több a like-ja annak van igaza. Nekem van 102 követőm, nagyon nincs szavam.
2020. okt. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van úgy hogy egy tök idegen ember véleményén is elgondolkodom. Ha kívülálló, lehet hamarabb talál megoldást, nem ragad meg a részleteknél.
2020. okt. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, egyetlen egy nagyon jo baratom van, mar kozepiskola eleje ota valtozatlanul osszetartunk (huszoneves vagyunk mar). Az o szavara adok, mindig kikerem a velemenyet egy fontosabb dologgal kapcsolatban, de soha sem azert dontok ugy, ahogy mert o azt mondta. A donteseim sosem fuggnek mastol, maximum a kivitelezesben megfogadom a tanacsokat es megprobalom megkonnyiteni a dolgom ezzel.

A parom velemenyere adok meg, de nem tudom, hogy ez most a csalad kategoria-e, mert egyutt elunk mar, mint egy csalad.

2020. okt. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha hiteles vélemény olyan témában, aminek az illető szakértője. Influencereket pl. nem sorolom ide, mert azoktól semmi se mérvadó. Olyan témákban, miszerint én hogyan élek és milyen életutat követek konkrétan senki véleménye nem érdekel, felnőtt ember vagyok, el tudom dönteni, hogy pl. hol akarok élni vagy hogy nem vállalok gyereket, szóval az ilyesmikkel kapcsolatban nem hallgatok másra.
2020. okt. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!