Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kezd el idegesíteni egy...

Miért kezd el idegesíteni egy idő után mindenki már akkor is ha csak ránezek?

Figyelt kérdés

Elég fura problémám van, amit igazából nem tudok megbeszélni senkivel érthető okokból.


Adott egy ember mondjuk, akivel jóban vagyok , de nem tudom valahogy egy idő után elkezdenek irritálni a szokásai, a nevetése, az arckifejezései, a beszédstílusa.. rengeteg embernél már első pillanattól ezt érzem. Valamikor jogos az érzelmem, de sok esetben teljesen alaptalan és nem kéne így látnom az embert.


Alig van igazából olyan ember, aki szimpatikus első látásra, mert egy csomó embernek teljesen flegma a feje.


2020. okt. 6. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyenkor magadtól vagy elkülönülve a legjobban.


(Ja, én is ilyen vagyok.)

2020. okt. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem gondolnám, mert olyan érzés is van bennem, hogy “jézusom, hogy nyávog ez még jó, hogy én nem ilyen vagyok” meg ilyenkor megerősödik bennem az, hogy magammal a legjobb. De közben tudom, hogy ez nem normális.
2020. okt. 6. 10:58
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon hasonlóak vagyunk. Én kb.emberkerülő lettem emiatt és nem tudom hova fog ez vezetni.
2020. okt. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 orton ***** válasza:

Én is jobban szeretek egyedül lenni. Csak a barátaimmal és a családommal, barátnővel vagyok jól el. Velük is mértékkel persze. Direktben idegenekkel fura is, hogy miért kéne összejópofizni mindenen.

Persze máskor meg tök szociális vagyok, de én is bármikor egy magányos hosszú hétvégét részesítek előnyben.


Csak hogy igen, nem te vagy az egyetlen. De az emberek mondjuk nem irritálnak :D

2020. okt. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!