Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hátamon striák vannak amik...

A hátamon striák vannak amik idegesítenek mert mindenki azt hiszi hogy vágom magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szerencsére csak 1x néhányan látták. és rosszul esett amikor ezt mondták és ezért elkezdtem rejtrgetni így legalább csönd van. El fognak így is fogadni? Hogy mondjam el nekik? Mit tegyek? 14/F

2016. márc. 21. 01:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Rejtegetni*
2016. márc. 21. 01:23
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit kell ezen retegni? Gyorsan nottel es a bor nem tudott eleg gyorsan nyulni nekem tele van vele a testem amugy par ev alatt enyhul a szine
2016. márc. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Majd idővel halványabbak lesznek, nem igazán lehet ezzel mit tenni. Rejtegetni sem kell, ha valaki nem tudja mi ez hát mondd el neki, hogy növéssel járó csíkok, a vagdosás nem is hasonlít ehhez...
2016. márc. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia. Nekem is vannak csíkok a hátamon de már alig látszik mert kifejezésére. Idővel halványul, egyszer nekem is észre vették és mondták hogy azta mér heges a hátam... Én lány vagyok és 158 cm magas és 52 kiló. Nem is értem miért lett csíkos
2016. ápr. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
* kifehéredett
2016. ápr. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!