Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek irigy és hogy örüljek mások sikerének?

Figyelt kérdés
Ilyenkor próbálom a saját sikerlistámat felleltározni, meg hogy legalább nem rajtam szörnyülködnek, de sajnos a zöld szemű szörny ott motoszkál. Valahol ez genetika, hogy ilyen vagyok, de időnként valóban igazságtalan, hogy más van kiemelve.

2020. okt. 6. 17:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem te nem irigy vagy, hanem egyszerűen van igazságérzeted. Én most először vagyok olyan helyen, hogy értékelik, hogy jól dolgozom, előléptetgetnek, tanítanak, jutalmaznak. A fizetésem majdnem kétszer annyi, mint mikor kezdtem pár éve. Már rég elmentem volna, ha nem így lenne. Akkora a megterhelés. De ezek kárpótolnak valóban.

Az eddigi munkahelyeimen is ugyanilyen jól dolgoztam, de sosem értékelték, vagy épp hogy, esetleg még el is marasztaltak, vagy szimplán csak több munkát adtak mint a többieknek. Szerintem nagyon munkahelyfüggő,főnökfüggő. Nem a te készülékedben van a hiba.

2020. okt. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, a közvetlen főnökömmel van a probléma, ahogy megkülönböztetéssel kezeli az osztályán a beosztottakat. Szerencsére a nagyfőnök szeret, megbecsül, de ha hozzájárnék "siránkozni", abból én jönnék ki rosszul plusz nem is terhelhetem.
2020. okt. 10. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!