Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen dolgokban szoktak az...

Milyen dolgokban szoktak az emberek titkolózni, blöffölni,kamuzni magukról ? Vajon miért ?

Figyelt kérdés
2020. okt. 7. 07:20
 1/8 anonim válasza:
96%
Bármilyen dolog lehet és nyilván azért tesz valaki ilyet, hogy jobb színben tüntesse fel magát, vagy valamilyen előnyre tegyen szert általa.
2020. okt. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

- Kínos bevallani az igazat

- Jobb színben akar feltűnni

- Véletlenül rosszul mondott valamit, de már nem meri korrigálni

- Szeretné, ha a hazugsága igazzá válna

2020. okt. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pl amikor a masik olyanokat kerdez amihez semmi köze es közhelyekkel vagy egyebbel leràzza a màsik
2020. okt. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem köteles az ember beszámolni magárol másoknak mégha ezt is hiszik mások.

Utolso voltam

2020. okt. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig is egy nagyon őszinte és nyitott ember voltam, de azt figyeltem meg, hogy ha kérdeznek rólam valami személyeset idegenek vagy félidegenek és én a legőszintébb választ adom, abból utána kellemetlen beszélgetés lesz nagy eséllyel. Vagyis az emberek alapvetően nem nyitottak az igazságra, ha az nem tetszik nekik. Így én mostanában távolabbi, vagy új ismerősöknek nem nagyon tárulkozom ki, elég sokat blöffölök és füllentek. Mert vannak olyan igazságok a mindennapi életemmel kapcsolatban, amikről ismerkedés fázisban nem szívesen beszélek már. De a barátaimmal, párommal, családommal teljesen őszinte vagyok minden tekintetben.
2020. okt. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az információ hatalom. Vannak szintek, amikor az ember kiszolgáltatottá, kompromittálhatóvá teszi magát, ha nyílt sisakkal játszik. Vannak olyan emberek is, akik már saját maguk sem tudják, hogy kinek, mikor, mit hazudtak, - ezek többnyire a tét nélkül is hazudozók. Vannak rosszindulatú, ill. indiszkrét emberek is, akik folyamatosan másokon keresik a fogást vagy tudatosan torzítják, érdekeik szerint ferdítve adnak tovább másokról információkat. Ezekkel nem is lehet másként bánni, mint hogy hülyére veszi őket az ember, - az időjárás egy kiváló témakör, amit kedvére ferdíthet a szemétláda s garantáltan nem lehet bajod belőle. Utóbbiak azért veszélyesek, mert a legtöbb emberben nincs meg a szorgalom, az intelligencia arra, hogy ne engedjen előítéleteket építeni magában, - nem jár utána az információban érintettnél személyesen annak, hogy mi az alapja a róla terjesztett információknak. Kényelmesebb úgy gyűlölni, gúnyolni valakit, hogy azt sem tudja, miért történik ez vele. Sok a kétszínű, genny alak! És van, amikor információt kell megvédeni! Üzleti titkot, tárgyalási pozíciót, szolgálati titkot! Ekkor nincs mese, - vezetni kell a túl kíváncsi embert!
2020. okt. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 LolaNyuszi2 ***** válasza:
Néha visszaélnek a hallott infóval :(
2020. okt. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Betegség, rossz magánélet, rossz gyerekkor, manika...
2020. okt. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!