Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell ilyen durván...

Miért kell ilyen durván beszólni ezen az oldalon valakinek aki gyászol?

Figyelt kérdés

Múlt héten volt mamám temetése. Iszonyúan megviselt a halála. Nem bírok enni, fogytam is sajnos, sokat sírtam. Írtam ki egy kérdést, azzal kapcsolatban, hogy ki hogyan dolgozta fel ezt, aki volt ilyen helyzetben. Sajnos normális választ nem kaptam rá, de nem is ez a gond. Ma kaptam egy privátot ezzel a szöveggel:

"2020. október 8. 00:42


Az üzenet:

Ásd ki a nagyit, ha ennyire hiányzik"


Mi visz rá valakit arra, hogy ilyen undorító üzeneteket írjon? Komolyan kérdezem...

Nem kamu volt a kérdésem, nem trollkodtam. Van elég bajom.

Az ilyen embernek milyen élete lehet? Ettől jobban érzi magát? Nem gondolja, hogy a másik aki elveszíti egy szerettét az mennyire szenved?


2020. okt. 8. 12:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Ez egy igen primitív hozzászólás valóban. Nem tehetsz mást, mint figyelmen kívül hagyod az ilyen senkiházi barmok hozzászólását. És tanulsz az esetből: az ember magánügyeinek egy része nem arra van, hogy fészbukon, bárhol kiteregesd. Ha kimerészkedsz a magánügyeddel a netre (a névtelen barmok játszóterére), akkor mindig lesznek ilyenek.
2020. okt. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Az igazán görény trollok abban lelik az örömüket a szánalmas kis életükben, hogy név és arc nélkül provokálnak. Akár ezzel a témával is.


Tudom, nem egyszerű, de ezeket hagyd figyelmen kívül. Tiltsd le. Előtte készíthetsz egy képernyőmentést, és elküldheted a moderátoroknak e-mailben.

2020. okt. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nekem nincs facebookom se. Nem élek a neten. Csak már annyira rosszul voltam lelkileg hétvégén, hogy jó lett volna ha kapok egy két üzenetet olyan embertől aki keresztülment ezen.

De igazad van, kár volt.

Az ilyennek szívből kívánom, hogy szintén tapasztalja meg amit én àtéltem, és utána magának osztogassa a szép tanácsait. Hányinger!

2020. okt. 8. 12:28
 4/16 A kérdező kommentje:
#2: Jó ötlet. Köszönöm! Nem is volt eszemben, hogy jelenteni is lehet, de meg fogom tenni, hàtha akkor nem tud másokat is megbántani ugyanennyire...
2020. okt. 8. 12:29
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogom megkeresni a gyászról szóló kérdésedet, ezért itt válaszolok a feldolgozás mikéntjére. Amikor az anyukám meghalt, kiírtam magamból a gyászomat, - írtam neki egy nyolc versszakos "elengedő" verset. Ha van tehetséged ilyesmihez, akkor nem butaság megpróbálni ezt, - rajtam nagyon sokat segített.
2020. okt. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Az ötödik válaszhoz hozzáfűzném az itteni kérdésere vonatkozó válaszomat is: Az olyan "emberek" attól érzik "valakinek" magukat, hogy akinek csak lehet, utána rúgnak, - őket az tartja életben, hogy valaha sötét gyalogként funkcionáltak a városligeti publikus sakktáblán és nem akarják, hogy ez a hagyomány elhaljon.
2020. okt. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%

Nekem is most pár köcsög írt a kérdésemre hasonló válaszokat, érdekes, az életben kb sosem tapasztalom ezt.

Ráadásul olyan válaszokat kioktató módon, ami bődületes marhaság, látszik, hogy az illetőnek lövése nincs az egészről.

2020. okt. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez tenyleg eleg legalja...Ilyennel normalis ember megcsak nem is poenkodik,csak sajnos a netet sokmindenki arra hasznalja,hogy a szar eletuket masra kivetitsek,ha nekik rossz akkor legyen mar masnak is az,ezek boldogtalan megkeseredett emberek,akik a sajat eletukon nem kepesek javitani,ezert inkabb mason vezetik le,hogy nekik is rossz legyen...Sajnalom az o neveben is hogy megszuletett es ilyet irt neked,de majd a karmatol vissza kapja,nyugi:)
2020. okt. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Valoszinuleg neki nem volt jó kapcsolata a nagyszüleivel, vagy épp semmilyen, fel se fogja hogy milyen érzés lehet neked most. Én ugyan nem írnék ilyen választ neked, mert nem vagyok kretén, de hasonlót érzek mint ő. Nekem egyik nagyszulommel keves kapcsolatom van, másik meg egy megátalkodott boszorkány, így a te gyaszod és hogy kiírtad gyakorira nekem peldaul felfoghatatlan.

De vesztettem mar el en is valakit, igy en azt mondom, csak az idő segít, meg hogy néha valakin kisírhatod magad. Nem fogod csak ugy pikk pakk elfeledni.

2020. okt. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos azt kell átlátnod, hogy vannak trollok és bunkók az oldalon. Van, akinek semmi sem szent, nincs más örömre az életben, minthogy megbotránkoztasson másokat meg beléjük rúgjon. Ne figyelj oda az ilyenre, meg kell tanulnod, hogy nem mindenki lesz kedves veled az életben, és hogy az túl sok energiabefektetés a részedről, ha hülyének a véleményére adsz, és azon rágod magad. Ne foglalkozz azzal, aki ennyire tuskó, ennyi.
2020. okt. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!