Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Állatgyilkosság?

Állatgyilkosság?

Figyelt kérdés

Imádom az állatokat, de a pókokat, legyeket, szúnyogokat, poloskákat stb. könyörtelenül megölöm ha a szombámba bejönnek, vagy az udvaron ha pl a kutya mellett látok egy nagy bogarat, akkor megölöm nehogy megcsípje...

Olvastam itt egy topicot miszerint ez beteges, pedig nem érzem magam pszichopatának, sőt kifejzetten kutyabolond vagyok, minden állatot szeretek kivéve a hüllőket és ezeket a bogarakat... 25N

Velem van a baj, ha leütök egy pókot és nem sajnálom? Mert egy másik kérdésnél megköveztek emiatt :D


2020. okt. 8. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Nincs veled semmi baj. A kártékony bogarakat írtani kell, és nyílván nem kellemes a lakásban a pók. Ha kint a természetben találsz egyet ami senkit nem zavar ne öld meg mert minek, de amúgy ennyi.
2020. okt. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Én sajnálom. De ha olyasmi jön be a szobába, amit nem lehet illedelmesen kitessékelni, akkor az matrica lesz. Vannak nagy, gyors pókok, káros poloskák, döglegyek, darazsak, amitől allergiás sokkot kaphatok, de a pókszázlábút sem tűröm meg a szobámban, az otthonomban. Ezeket muszáj agyoncsapni, mert nem fogom szépen kézbe venni és kirakni. De ha mondjuk rózsabogár, cserebogár jön be, attól nem félek, lepkéktől, denevérektől sem.

Odakint nem csapkodom őket, kint nem érdekelnek, ha elkerülnek nem csapkodom őket.

2020. okt. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én tipikusan az az ember vagyok, aki szinte soha nem öl meg rovarokat, inkább kitessékelem. :D

Nem tartok senkit pszichopatának, ha megteszi. Azok mondjuk furák nekem, akik nekiállnak módszeresen irtani pl. a kerti rovarvilágot... de ha betéved egy poloska és valaki lehúzza a budin, attól még senki nem lesz rossz ember szvsz.

2020. okt. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%

Nálam úgy van, hogy valamit kitessékelek, valamit nem.


Például a szúnyogot én is lecsapom, ahogy a darázsnak sincs kegyelem. Ezek szerintem kártékony dögök, amelyek csípnek. A darázs még halált is okozhat egy allergiás embernek. Kint ezeket sem bántom, de ha úgy döntenek, hogy berepülnek, akkor számoljanak a következményekkel.


Az, hogy a saját kutyudat véded, a világ legtermészetesebb dolga. Én is mindig a saját állatom érdekeit nézem elsősorban.

2020. okt. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!