Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megéri gyűjteni valamire?

Megéri gyűjteni valamire?

Figyelt kérdés

Hála az Istennek elmondhatom, hogy megvan mindenem, semmire sincs szükségem.

Történt, hogy a munkámon felül szoktam üzletelni, és beesett vagy 40 ezer forint (a fizetésem egyébként nem nagy).

Autóm van, ruhákból 1-2 éve felvérteztem magam, így az sem kell, utazni, jönni-menni kimondottan nem szeretek, itthon lakom, így a fizu jórésze megmarad.

Hobbim sem igazán van, legalábbis pénzbe nem kerül.

Amit vennék csak úgy az 100 ezer körül van, de annyi ideig nincs kedvem sem gyűjtögetni, mert nincs is igazán szükségem rá, annyit meg kidobni az ablakon lehet nem is ér meg...

Egy órára gondoltam, hogy azt vennék, ami ki is futná a 40 ezremből, de van már órám is, mindig nem is hordok, így az sem feltétel.

Nem kell a pénzt feltétlenül elverni, nem azt mondom, csak néha vennék ezt azt, de mire meglesz rá a pénz, rajovok, hogy nem is kell az nekem.



2020. okt. 9. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Én gyűjtenék egy jóféle mechanikus billentyűzetre
2020. okt. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Egyedül élek, szóval nálam hasonló esetben, amikor csak úgy beesik egy pénz (20-30000 Ft), egyből elköltöm könyvekre.
2020. okt. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*egy kis pénz*
2020. okt. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Rodi91 ***** válasza:
72%
Hany evés vagy, meddig akarsz otthon élni? Kéne az életre, a jövőre gyűjteni, ha másra nem is. Mindig jól jöhet a tartalék. Amúgy, ha nincs szükséged semmire, akkor mire költenéd el a pénzt, ahelyett, hogy gyűjtesz?
2020. okt. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom meddig akarok. Ahogy végeztem az egyetemmel elmentem dolgozni egyébként külföldre, de annyira nem jött be, hogy maradjak, így egy év után most hazajottem, szereztem munkát itthon.

Persze, jól jön a tartalék meg kell is, ezért tartom, tartottam meg a pénzem legjavát mindig. Viszont más is elmegy bulizni, nyaralni, költ jócskán, élvezi az életet és felvetődött bennem, hogy ezt én miért ne tehetném meg?!

Másrészt viszont ahogy mondtam, az is felvetődött, hogy pár hónap múlva megunnám, aztán csak nézem és kiadtam érte sokat. És ha erre gondolok így eltántorodok mindentől.

2020. okt. 9. 20:46
 6/10 anonim ***** válasza:
Én eltenném, aztén hátha jó lesz valamire
2020. okt. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%
Gyujtes a folosleg halmozasa. Minek halmozni azt ami amúgy is folosleges? Ajándékozd el.
2020. okt. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Most kivetelesen ugy mernek csak gyujteni, hogy Eurora atvaltom es kb a parnahuzatban tartom, mert a forint erteke annyira romlik.
2020. okt. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Óra nem rossz ötlet. Esetleg egy márkás parfüm vagy egy cipő mellé ? :)

Vagy az autódba valami extra, ami szükséges? Új szőnyegek, csomagtartó tálca, egy felni szett amivel már régóta szemezgetsz.

2020. okt. 25. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Na pontosan erre gondoltam utolsó!

Mivel nincs semmi kimondott ezért gondoltam, hogy kicsit kipofozom a kocsim, és veszek bele új szőnyegeket stb. :D

2020. okt. 25. 22:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!