Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kezeljem, hogy anyám...

Hogyan kezeljem, hogy anyám tagadja a velem kapcsolatos problémákat?

Figyelt kérdés

Amíg gyerek voltam, anyám nagyon sokat ordított velem néhány visszatérő hibám miatt. Ezek a személyiségem gyenge pontjai, az örök rossz tulajdonságaim, amiken valamennyit javítottam, de elhagyni nem tudtam őket. Most, hogy felnőttem és már régóta külön élek, tagadja ezeket a hibáimat. Ha megemlítem, hogy ezzel azzal még gondom van, és ezek akadályoznak a munkában, magánéletben, akkor rögtön tagadja, hogy bármi baj lenne velem. Ilyenkor néha még dicsér is, amit már tényleg nem tudok hova tenni. 18 éven át cirkuszolt velem, egyszerűen hihetetlen, hogy most tökéletesnek lát. Úgy érzem csak biztatni akar, ami szép és értékelem, de ezen a módon hiteltelen minden szava.


Fontolgatjuk a hazaköltözésem, mert sok pénzt elvesz tőlem a lakhatásom fenntartása. Még kicsit sem biztos a döntésem de már rettegek, hogy ha hazamegyek, hirtelen "újra" problémás leszek a szemében. Újra látni fogja a mindennapokban mindazt, amiért régen kiabált velem. Mit kéne csinálnom? Megbántani nem akarom, amikor ennyire igyekszik lelket önteni belém.



2020. okt. 11. 03:06
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Elég hosszan leírtad a semmit, kifejtenéd bővebben? Komolyan, nem tudom elképzelni, miről lehet szó!
2020. okt. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
Igen, halljuk a rossz tulajdonságaidat. Plusz ezek 'magasztalása' egybe esik a költözéseddel..? Csak mert akkor a világért se költözz vissza, gyanítom ösztönzőnek szánta.
2020. okt. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%

xd vissza ne költözz. Inkább keress lakótársat. Még ha fura vagy akkor is vannak akik pont olyan módon furák mint te, és jól ellesztek egymás mellett.


Én is féltem régebben a lakótárs dologtól, de nem csak idióták vannak. Ha összefutok vmelyik volt lakótársammal, akkor őszintén örülünk egymásnak, és nem udvariasságból ismerjük fel egymást. Ha valamelyikünk csöves lenne biztos h befogadnánk egymást.

2020. okt. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!