Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudom megoldani a...

Hogyan tudom megoldani a higéniával kapcsolatos problémákat egy edzőteremben ha szégyenlős vagyok?

Figyelt kérdés

Pl a zuhanyzást és az átöltözést, ha a legtöbb helyen nincsenek elzárt zuhanyzók/öltözők.


Egyszerűen mások előtt nem megy. Tudom, hogy egyáltalán nem érdekli őket, de akkor sem. Ezek ilyen berögzült dolgok.


2016. nov. 6. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Úgy, hogy szép lassan hozzászoksz. Én fiatal koromban elájultam a vér látványától és attól is rosszul lettem ha vérről beszéltek. Később 24 évet dolgoztam vérellátóban, ahol napi kapcsolatban voltam vele. Hozzáedződtem.
2016. nov. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
vagy a terembe zuhanyzol, vagy otthon, más alternativa nincs.
2016. nov. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogod magad és úgy ahogy vagy, edzőruhában hazakocogsz. Otthon meg lezuhanyzol. Mondjuk télen a kinti futáshoz még vegyél is fel plusz ruhát.
2016. nov. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
én tíz perc sétára lakom az edzőteremtől, alapban úgy megyek, ahogy edzeni fogok, és abban a ruhában is jövök haza, nem zuhanyzok ott (kivéve, ha úszni voltam.)
2016. nov. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Én úgy hallottam, hogy aki dianabolt használ, annak elég hetente tusolnia.
2016. nov. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

aki trent annak meg két hetente... :D

Lassan szokj hozzá,ne erőltesd a dolgot. Én sem szerettem régebben már nem zavar kicsit sem. Lány vagy ?

2016. nov. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én se szoktam fürdeni a teremben, és borzasztóan zavart az is ha más nők meztelenül rohangáltak...


viszont ahogy többet edzettem, kicsit jobban megszerettem magam (legalábbis nem undorodom annyira a testemtől :D) a hozzáállásom is megváltozott. most sem szoktam fürdeni minden edzés után, de a múltkor muszáj volt, és kibírtam, nem szenvedtem, nem azt néztem hogy húha meglátnak... (mondjuk melltartó-bugyi levétel és felvételhez elbújtam a wcben és törölközőben mentem át a zuhanyzóhoz :D)


ha te kibírod hazáig (használhatsz nedves törlőkendőt csak a hónaljadra, tarkódra + dezodor és úgyis átöltözöl, nem leszel büdös) akkor zuhanyozz otthon és kész :) aztán egyszer vagy átállsz, vagy nem

2016. nov. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Átöltözve érkezz a terembe és edzőcuccban is menj haza.
2016. nov. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

kérdező amúgy szűz vagy még? én akkor voltam ilyen szégyenlős mielőtt még nem voltam pasival, aztán ez szépen lassan elmúlt :)

amúgy meg szerintem is erre ez a megoldás hogy edzőcuccba mész és csak a cipőt és zoknit cseréled át

2016. nov. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!