Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én reagálom túl? Minden...

Csak én reagálom túl? Minden rosszindulat nélkül.

Figyelt kérdés

Az egyik bevásárlóközpontban van egy nagyon finom fagyasztott késztermék amit újra forgalmaznak. Mindegy, nem is ez a lényeg.

Egyik munkatársamnak mondtam, hogy van újra ez a termék és mondtam, hogy vegyen majd mert hálisten olyan finom, mint régen, nem változtattak rajta.

Mondta, hogy jó jó vesz majd mindenképp. (ismeri ezt a terméket, szereti)

Eltelt pár nap és rákérdeztem, hogy na vettél?

Mire ő: Nem mert a férjem nem szereti.

Mire én: És? Akkor főzött volna mást magának.

Erre csak egy vállrándítást kaptam.

Nincs férjem meg semmi csak ez másnál is így működik?

Hogy csak azért nem vesz meg valamilyen terméket mert a férj nem szereti?

Van két keze, hogy főzzön mást magának.

Ne értsetek félre, nem vagyok férfigyűlölő meg ilyenek csak nem értem.



2020. okt. 12. 11:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát attól függ... Ha ez olyan termék, ami nem drága és akkora adag, hogy egy vacsorára elég csak, akkor nem értem.


Ha csak ő szereti és nincs kivel megosztani a többszemélyes adagot, akkor megértem és jogosnak is tartom, hogy az árából olyant vegyünk, amit mindketten szívesen fogyasztunk.

2020. okt. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Volt egyszer egy barátnőm. Megkérdezte, miért megyek el a férjem futóversenyére szurkolni, amikor tudja, hogy engem nem érdekel a sport. Ő biztos nem menne egy pasi kedvéért oda, amit ő nem élvez.

Mi 17 éve együtt vagyunk. Neki azóta sincs se kutyája, se macskája.

Mese vége.

2020. okt. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Én meg tudom érteni, mert lehet, hogy az anyagi helyzetük nem olyan, hogy most külön-külön vegyenek kaját, mindenki magának, hanem jobban kijönnek, ha ugyanazt eszik és olyasmit főznek/vesznek, amit mindketten szeretnek. Vagy ha nincsenek is megszorulva, lehet így spórolnak vagy náluk meg van szokva, hogy együtt esznek, ugyanazt.
2020. okt. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Jó érveket írtatok, ezekre nem is gondoltam, köszönöm!

A második válaszoló mini története nem semmi..

2020. okt. 12. 11:23
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudod, a ferj hogy reagalt volna, ha a csaj maszekol a vacsoraba. Ez az o belugyuk. De te megteheted, hogy vagy athivod egyszer kajalni, vagy viszel neki egy dobozba kostolot a melohelyre. Hat, ennyi.
2020. okt. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

?????


Most akkor azt kéred számon tőle, hogy saját maguknak nem vett ilyet...??


ROTFLMAO

2020. okt. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6-os: Öhm, nem kértem számon rajta semmit?!

Szerintem olvasd el újra.

2020. okt. 12. 11:40
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
De most mi a gond? Ajánlottál neki egy terméket, amit ő nem vett meg, ennyi történt. Ezen miért kell problémázni?
2020. okt. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én se szoktam, nagy tételben olyat venni vagy főzni amit a férjem nem szeret. Persze apróságokat igen, és ő is. De személy szerint az ilyen nagy tételes dolgokkal úgy vagyok, hogy nekem is rosszul esne ha haza jövök a munkából, ő jót ebédel, velem meg közli, hogy álljak neki főzni magamnak. Én itthon vagyok egész nap a gyerekkel, a mi esetünkben rosszul nézne ki, ha magamnak főznék, neki meg munka után még magának kéne vacsorát készítsen mert én nem voltam rá tekintettel. Plusz, így sokat spórolunk is rajta, ha 1 valamit főzök amit mindketten szeretünk, minthogy 2 felét.
2020. okt. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem problémáztam csak nem értem hisz ő szereti ezt a terméket, de csak azért nem vette meg mert a férje nem. Nem halt volna éhen hisz tehetősek, de mindegy is.
2020. okt. 12. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!