Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha rasszista vagyok?

Mit tegyek ha rasszista vagyok?

Figyelt kérdés
Mértéktelenül utálom a cigókat.

#utálat #roma #undor #Rasszistb
2020. okt. 15. 21:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
Gyűlölködj!
2020. okt. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
32%
Tanulj és képezd magad, hogy kamatoztathasd! :)
2020. okt. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%
Hát ez van
2020. okt. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Miért kéne bármit is tenni? Az nem betegség, nem lehet belőle kigyógyulni.
2020. okt. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
"Én nem vaok raszista,csak utálom a cigáokat"
2020. okt. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
80%
Magyarországon a cigányokat utálni (sajnos) nem rasszizmus, hanem tapasztalat...
2020. okt. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%
6. igaza van,minek pontozzátok le?:D Konkrétan szőnyeg alá söpritek a piszkot...mert azt mindig egyszerűbb,elvégre ez a népség annó oroszlán volt,mostmár birka...a börtönbe elég bemenni,vagy csak gondolj bele abba,hogy a bűnök hány %-át követik el ők?Magyar ember általában dolgozik,nagyon nehéz élet kell ahhoz,hogy a bűn útjára térjen...Míg ott pikkpakk 2 gyereked van, és 15 évesen 9 rendőrségi ügyed...Azért durva hogy felvan hypeolva a rasszizmus,holott senki sem a bőrük színe miatt utálja őket,hanem a viselkedésük miatt,ami közel sem mondható civilizáltnak vagy etikusnak. Na de mindegy is...A rasszizmusnak van egy fogalma,te nem rasszista vagy,hanem civilizált viselkedést és életmódot nem ismerő emberek haragosa,akiknek többet ér a szava,mint a miénk a saját országunkban. Nézz más kis népségekre máshol,van ahol kevesen vannak,mint mi,de a nőiket nem viheted el. Például...a mieink nagyrésze meg megeszi a süket dumákat,és megfertőzi a vérét...
2020. okt. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
szerintem az a belátás segíthet, ha egy kisgyerekre gondolsz, aki nem tehet róla, hogy hova született, hogy milyen lesz. és akkor érzi az ember, hogy ezért nem lehet büntetni senkit.
2020. okt. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%
Nyugi, senki sem fog ezért lecsukni.
2020. okt. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%

Pont, hogy ha kisgyerekre gondolok, akkor kapnak el a legrosszabb érzések. Nagyszüleim ideiglenesen vettek gondozásba gyerekeket és amiket ott tapasztaltam... Legalább ne szüljenek, mert ha kettőnél több gyereket szülnek, akkor 2 + n ember életét teszik tönkre. A gyerekvállalásra mindenkinek van joga, de jó lenne egy számot tisztázni, mert a sok gyerek = garantáltan nulla lehetőség az életben ezeknek a gyerekeknek.

De ez nem csak az ő hibájuk, ugyan úgy szidható az impotens kormányzás az elmúlt pár évtizedből, mert senki nem meri őket megbolygatni, mivel sok szavazót buknának.

2020. okt. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!