Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha rasszista vagyok?

Mit tegyek ha rasszista vagyok?

Figyelt kérdés
Mértéktelenül utálom a cigókat.

#utálat #roma #undor #Rasszistb
2020. okt. 15. 21:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem zavar, akkor csak nem hangoztatnám, ha zavar és változtatni akarsz rajta, akkor ásd magad bele picit a kultúrájukba, nyelvükbe stb. Olvass a ritka pozitív példákról, magyar (cigány) orvosról, közgazdászról stb.

Talán ez segíthet:)

2020. okt. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
37%

#10: de a kis gyerek tehet róla, hogy hova születik, hány gyerekes családba, milyen családba? le lehet ezt verni rajta? én erre nem tudok úgy igent mondani, hogy ne valami nagyon ronda dolgonak érezzem azt.


nagyon kemény helyzet ez az egész, de abban valahogy egyetértünk, hogy a kormányoknak rengeteg felelőssége van ebben. lényegében rosszabbá teszik a dolgot beavatkozásaikkal, pedig pont, hogy a kormányak van ereje, hogy változtasson. de nem csak a romákat, mindenféle szegényeket semmibe vesznek és sacc annak örülnének, ha meghalnának én így látom. a hajléktalanokkal is ezt csinálják.


és utána meg a társadalom gyűlölködök a leszakadó rétegek felé, mert tény, hogy okoznak kellemetlen helyzeteket, és nem a kormány él benne, mert ők villákban laknak a legjobb kerületekben.


szóval szerintem azokat lenne értelme támadni, akiknek a legnagyobb erejük van a változtatásra. hogy felemeljék azokat akik lent vannak.

2020. okt. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
79%
Nemcsak Magyarországon van ez így, hanem a világ más pontjain is. Hogy közeli példákat említsek: Ausztria, Szlovákia, Románia.
2020. okt. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
49%
Nem cigók,csak új magyarok..:D nem mindegyik olyan mint amilyennek megitéljük de a nagyrésze sajnos a legalja putriból származik és jót nem lehet róluk hallani.. de vannak azert kivételek akikkel melózok építkezésen rájuk merném bízni a tárcámat.. persze csak ha üres😀 viccet félre téve tényleg rájuk bíznám.. magyarban is ugyan úgy van szar ember csak ez a cigóknál elszapotodott.. masrészt elég rég óta itt vannak már minek kaparjunk? Akkor kellett volna, s nem most.. mellesleg a miniszterelnökünk is az mond meg neki hogy dobja ki őket biztosan szót ert velük😀😀
2020. okt. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
35%
10-es A pénzért cserébe nevelőszűlösködtek , undoródom az ilyenektöl akik azért gyámok hogy dolgoztasák a gyerekeket és pénzt is kapjanak érte!
2020. okt. 21. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!