Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nem szoktatok arra vágyni,...

Ti nem szoktatok arra vágyni, hogy kihallgassátok a gazdag/sikeres embereket arról, hogy nekik mi a titkuk az életben?

Figyelt kérdés
Amikor meglátok egy luxusautót vagy méregdrága lakást akkor mindig arra gondolok, hogy milyen jó lenne egy szellemként megbújni az egyik sarokban és nap, mint nap kihallgatni, hogy ők miről beszélgetnek, mik a terveik, milyen ötleteik vannak, amelyek miatt ilyen szinte jutottak és ilyen életszínvonalat megengedhetnek maguknak. Annyira kíváncsi vagyok, hogy más emberek hogyan élnek! Ha szellemként nem is, de milyen más módja van annak, hogy sikeres emberek titkairól szerezzek információt és életvezetési tanácsokat?

2017. júl. 26. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Én arra vagyok kíváncsi, hogy hogyan lehet munka nélkül annyi pénzt keresni. De már több dolgot is ki tudtam deríteni, amit természetesen nem mondok el, hiszen a saját gazdagodásomra fogom használni.:D
2017. júl. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
de
2017. júl. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Engem érdekelne, hogy mekkora részük szerezte tisztességes módon a vagyonát.
2017. júl. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van jónéhány könyv, ahol sikeres, félsikeres embereket kérdeznek meg az életükről. Ezekben a beszélgetésekben benne van a titok nyitja.
2017. júl. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem nagy titok... pszichopátiának nevezik ezt.
2017. júl. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2017. okt. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nos a siker relativ. Szamomra a siker a penzt jelenti, de ez egyen fuggo. Tolem peldaul rendszeren megkerdezik hogy mivel ertem el a vagyonom. A helyzet az hogy valojaban minden ember tudja hogy hogyan lehet sok penzt keresni,csak a legtobben lustak hozza, illetve az elso kudarcnal feladjak a terveik.

Sikeres ember a szememben az aki:

1. Tervez

2. Megvalosit

3. Elemzest tart a hibak javitasara

4. Elorol kezdi

Sikertelen:

1. Az elso akadalynal feladja

2. Masokat hibaztat a sajat sikertelensege miatt

3. Nem tud szembenezni a valos enjevel

4. Lusta tenni a jovoje erdekeben, inkabb gorgeti a facebook-ot...


Egyebkent en azt tapasztalom hogy a sikeres emberek fokyamatosan probaljak tanitani a vilagot, de a vilag nem figyel rajuk. Kitalaljak hogy biztos illegalis uton szerezte a vagyonat es hasonlok. Persze. Vannak ilyenek. Ez teny, de 10-bol 8 altalaban tisztesseges. Ha oket megkerdezed hogy szerintuk hogy lehetsz sikeres, biztosra allitom hogy szivesen atadja a tudasat.

2018. júl. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!