Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki meg van magával elégedve...

Aki meg van magával elégedve az jobban vonzza az embereket?

Figyelt kérdés

Észre vettem azt, hogy azok a lány/ nő ismerőseim akik magabiztosak azok sokkal jobban vonzák a férfiakat, sokkal szívesebben közelednek hozzájuk az emberek. És ha nem is voltak szebbek, sikeresebbek, tehetségesebbek, akkor is ha ők elégedettek voltak magukkal, akkor más is felnézett rájuk és sokkal többen voltak körülöttük, a nők is irigyebbek rájuk.

Volt olyan osztálytársam is aki csak megjátszotta a nagy önbizalmat, de ha nem láttak rajta át az emberek akkor rá is ugyan így néztek.


Nekem jelenleg nem igazán van önbizalmam. Ha elkezdek úgy viselkedni mint ha lenne, akkor lehet a következményektől lesz is?

Nem beképzeltségre gondolok. Csak hiszek magamban, és nem tartom magam másokhoz képest kevésnek.


19L



2018. okt. 12. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem ebben van valami. Ha képes vagy önmagadat elfogadni, többé-kevésbé meg vagyok elégedve magaddal, kiegyensúlyozott vagy, vonzóbbá válsz.
2018. okt. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
25%
Én 27 vagyok, és eddig az volt a tapasztalatom, hogy az emberek azokhoz vonzódnak, akik valóban szépek és jómódúak. De persze ebben is lehet hinni, amit te mondasz.
2018. okt. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Ha elkezdek úgy viselkedni mint ha lenne"

A szerepjátékosokat még kevésbé szeretik, mint a félénkeket. Hamar kiderül ugyanis, hogy valóban magabiztos lány vagy, vagy csak megjátszod magad :-)

2018. okt. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!