Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félre téve a pc-séget jóimdula...

Félre téve a pc-séget jóimdulatot tiszta őszinteségből (főleg 16-35 közötti korosztály) mit gondoltok a csúnya vagy általotok csúnyának megítélt emberekről? Aki úgy látja nincs csúnya ember meg rossz a felfogása ne is írjon ide az másik téma kör :)

Figyelt kérdés
2020. okt. 18. 21:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
67%

Őszintén nem gondolok róluk olyan sokat. Nem tartom őket szexuálisan vonzónak, ezért romantikus céljaim sincsenek velük, de egyébként nem igazán foglalkozom az emberek külsejével.


Ha valaki nem egyszerűen csúnya, hanem mondjuk igénytelen, akkor már emberileg is tudnak taszítani, de akkor is csak egyszerűen távolságot tartok.


24/F

2020. okt. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
73%
háát... aki csúnya annak a felmenői között legalább 1 ember csúnya volt. de neki sikerült szaporodnia, tehát remény mindig van
2020. okt. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
78%

Nem gondolok semmit róluk csak az alapján, hogy számomra nem vonzóak. Összejönni nem fogok velük, de hát ezer ember ezer okkal nem jön össze valakivel.

Ha olyan dolog miatt tartom "csúnyának", amiről nem tehet, akkor valamennyire sajnálom, főleg, ha érte miatta atrocitás, de ha a saját igénytelensége teszi tönkre a külsejét, akkor így járt.

23/L

2020. okt. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat a lepontozás itt nem számít ezek őszinte vélemények ezekre voltam kiváncsi 🙂
2020. okt. 18. 23:38
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Magamból kiindulva: ezt adta a sors.
2020. okt. 19. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Én jót még nem kaptam a külsőm miatt csak azért gondoltam hogy felteszem a kérdést. És persze a "pc-ség" miatt őszinteséget sem..
2020. okt. 19. 05:31
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon gondolok csúnya emberekre.
2020. okt. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Őszintén? Össze nem jönnék egy csúnya emberrel, de attól normálisan beszélnék hozzá, mert emberileg lehet értelmes éppúgy, mint egy átlagos/szép. :)
2020. okt. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!