Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok erről? (bővebben...

Mit gondoltok erről? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés
Nyelvszakos vagyok, és van egy ismerősöm, aki történelem tanárnak készül, és szinte minden találkozón hajtogatja, hogy tanárnak kéne lennem. Hiába mondom, hogy ahhoz tanár szak kéne, vagy hogy nem akarok, csak hajtogatja, hogy ki kéne próbálnom, aztán következő találkozón újra. A dologhoz hozzátartozik, hogy nem tűnik teljesen százasnak jó értelemben, illetve egy nagyon szegény család első egyetemistája. Biztos a munkásosztályban még van tekintéjük a tanároknak. A srác kb. csak haver, évente kétszer találkozunk egy kávéra. Szerintetek fennartsam ezt a barátságot, ha nem tiszteli a véleményemet? Ti mit mondanátok?

2020. okt. 19. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én már leráztam az energiavámpírokat.

Ha nem egy fontos ember az életedben - és a jelek szerint nem - akkor te is tedd ezt!

Túl rövid az élet, még az évi 1-2 találkozó erejéig is rövidíted.

2020. okt. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Jaj már, azért annyira nem tett súlyos dolgot. Csak ajánlani próbál neked valamit, amiről úgy érzi hasznos lehet számodra. Segíteni akar. Oké, értjük neked erre nincs szükséged. Világos. Ettől függetlenül megszakítani vele a kapcsolatot teljesen, szerintem tök felesleges. Mellesleg megjegyzem, ha nyelvet tanulsz valóban nem hülyeség a tanàri pálya, mint ötlet. Ha csak b tervnek is, de sose tudni.
2020. okt. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2, mivel nem tanár szakra járok, max. magánórának, amit kipróbáltam, de semmi érzékem hozzá.
2020. okt. 19. 15:58
 4/5 A kérdező kommentje:
És a harmadik "nem"-ből értenék.
2020. okt. 19. 17:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Uristen, aki olyan, mint egy MLM ugynok, azokat kirepitem az eletembol.
2020. okt. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!