Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak miért kajálják...

A férfiak miért kajálják ennyire be a viszonykereső nevű társkeresőt, mikor nyilvánvalóan kamu?

Figyelt kérdés
2020. okt. 20. 10:55
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Mindegyik az, de ez miért nem esik le a pasiknak, akik már 200 ezret elszórtak, hogy még telefonszámot sem ad az illető vagy akármi mást ? :D :D :D
2020. okt. 20. 11:38
 12/19 anonim válasza:

Épp most tűnt fel nálam ez az oldal, rámentem, hááát.... A párkereső, szexpartnerkereső nők, pláne ha van kapcsolatuk, soha nem regisztrálnak arcképpel, még fehérneműs képeket, amelyeken a fenekük vagy a cicijük látszik is csak úgy tesznek fel, hogy hozzáférést kell hozzá kérni, amit általában akkor adnak meg, ha már leveleznek valakivel és kialakul némi bizalom.


Eddigi tapasztalatom szerint csak az eropolison és a viszony.hu-n vannak valódi nők, ezek nem kamu oldalak.


Ez az új szar pont arra épít, hogy a viszony.hu-hoz hasonló nevet választott, hátha sikerül párezer tagságot megvásároltatnia a hülyékkel.

2020. nov. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 belaimre válasza:

viszonykereso.com a férfiak számára abszolút kamu, pénzlehúzós oldal.

AZ OLDALON SZEREPLŐ NŐK 99% ABSZOLÚT FIKTÍV. Az ASZF 3.3. pontban ezt egyértelműen leírják. A felhasználó neve előtt van egy kis fekete alapon fehér szívecske. Ha rákattintasz akkor kiírja: "A fizikai kapcsolat nem lehetséges". Ez azt jelenti, hogy nem a képen látott személlyel folytatsz csevegést -hanem egy arc nélküli operátorral- és nem tudsz vele találkozni. HA CSAK TE NEM KERESED MEG VALAHOL A VILÁGBAN.

2020. dec. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Dontworry2 válasza:

Rohadt nagy kamu, éppen most szoptam be én is, basszus :). Vehetsz tagságot kétezer akárhány forintért, de utána üzeneteket már csak kreditekért küldhetsz. Első körben felajánlott 3 kreditet (3 üzenet) 525 Ft-ért, utána már 5 kredit 2148 Ft :).

Ha csak egy ember elolvassa itt az üzeneteket és nem regisztrál erre a szarra, már megérte. Szerintetek érdemes lenne felnyomni ezeket a Fogyasztóvédelemnél, vagy gondosan lefedték magukat az ÁSZF-fel?

2021. febr. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 belaimre válasza:

HATÁROZOTTAN IGEN!

Én lenyilatkoztattam-büntető jogi felelőssége tudatában- akivel csevegtem, hogy a profiljában a megadott fényképen látható személlyel folytatom a csevegést, illetve az üzeneteket ő írja. Azt írta, hogy igen.

EZ VISZONT MÁR SZÁNDÉKOS MEGTÉVESZTES-CSALAS!!!

EZ MÁR BÜNCSELEKMENY!!!

Ez olyan, mint ha egy termékre vonatkozóan felhívnám a figyelmet, hogy nem eredeti adidas, de ha rákérdezel, hogy eredeti-e, mert akkor megveszed én azt mondom igen.

2021. febr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Sytem26 válasza:
Kamu az egész rendszer kezeli a felhasznállókat szóval akik neked írnak azok csak egy rendszer
2021. júl. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 9sirko9 válasza:
tényleg a nők 99% a Fekete szível van 5 nővel beszéltem 1 sem akart semmi címet telefonszámot stb meg adni másik oldalra meg pláne nem akartak át jönni mert ez biztonságos :)))jah biztonságosan le húznak csinálj 1 másik profilt és keres rá nem lesz ott a fekete szív
2021. aug. 2. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Minden profil mellett ott van a Fekete szív így az egész egy kamu oldal el kéne törni az összes kezét aki itt szivat ja az embereket és anyagi kárt okoz ,
2021. szept. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
A viszonykereső egy nagy kamu! több, mint hatezer nőt néztem részletesen meg, mindegyik fiktív profil volt! De azt is megtettem, hogy újra beregisztráltam más felhasználó névvel, de ugyanazzal az email címmel és fotóval,bejelöltem kedvencnek azt a nőt, akivel már hetek óta chateltem és egyáltalán nem ismert meg! Kedves idegennek szólított és gőze sem volt ki is vagyok!
2021. nov. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!