Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Láttatok már élőben fiatal...

Láttatok már élőben fiatal (tini vagy huszonéves) szép, csinos lányt elájulni vagy elesni?

Figyelt kérdés

Mi volt abban a pillanatban a reakciója és ti odamentetek-e segíteni? Ha igen, mi volt utána a reakciója? Nemet és kort is írjatok (akkor mennyi idősek voltatok).

Köszi



2020. okt. 20. 12:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, gimis évzárón rendszeresen. Szórakozóhelyen is előfordult. Sosem a közvetlen közelemben történt egyik eset sem, úgyhogy nem mentem oda ezrediknek bámulni, volt mindig elég ember, akik segítettek.
2020. okt. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Gimis évzárón miért? A himnuszt meg a szózatot nem bírják végigállni azt a 2-2 percet?
2020. okt. 20. 13:02
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha kérdezel, utána ne kötözködj.
2020. okt. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

3-as, ott a pont.

Te meg mit pattogsz?

Képzeld, drága, nagyon is “nem bírtuk végigállni” a rohadtul nem 2 perces, hanem felénk másfél-2 órás ünnepségeket, mivel rendszeresen a tornateremben tartották őket (szabálytalanul egyébként, nem lett volna szabad oda annyi embert bezsúfolni), nem volt semmi szellőzés. Én nem ájultam el ugyan, de többször kerültem hozzá közel, akinek meg pl alacsony a vérnyomása, leesik cukra (mert pl nem evett), az simán összeeshet egy ilyen helyzetben.

2020. okt. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Még nem, de azonnal segítenék szegényen. Gondoskodnék róla.
2020. okt. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

Sose tudhatod, hogy valaki miért ájul el és milyen állapotban van. Ismeretlenül ítélkezni ostoba dolog.


Számtalanszor láttam, általában valamilyen eseményen (főleg iskolai rendezvényeken), de sosem mentem oda, mert valakik mindig már rögtön ott voltak, így én csak alkalmatlankodtam volna.


Én eddig egyszer ájultam el, akkor a menstruáció volt a fő ok, mert legyengített, mert aznap még nem ettem vagy ittam.

23/L

2020. okt. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%

+ Barátokkal voltam, ők rögtön segítettek és mentőt hívtak.

23/L

2020. okt. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
10%
Csak olyan volt, amikor en utottem ki csajt, mert felidegesitett. Hamar magahoz tert, szoval kulonosebben nem kellett segiteni. Kicsit pityergett, de tanult bellole.
2020. okt. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
4%

Nem vagyok akkora szemet, hogy ne irjam be, hogy az elozo csak trollkodas volt.

:))))))))

2020. okt. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#9 Ha, ha, ha, ha. Nagy poén volt...
2020. okt. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!