Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire fura/szokatlan, ha...

Mennyire fura/szokatlan, ha egy kb. 20 év körüli fiatal hisz a szellemekben? Kerülnétek egy ilyen embert?

Figyelt kérdés

2020. okt. 20. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fura. Mindenkinek joga van abban hinni amiben szeretne és amit jónak lát. Meg ez megint egy olyan dolog amiről azt sem lehet mondani lehetetlen és azt sem, hogy nem az. Mert ezt élő ember nem tudja egyértelműen megmondani.
2020. okt. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fura. Abban hisz amiben akár. És ha nem fáraszt ezekkel a dolgokkal folyamatosan akkor nincs okom kerülni. Ettől nem lesz rossz ember. Csak ne akarjon állandóan erről beszélni.
2020. okt. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A szerelem nem hit kérdése. Amikor megérkezik, megtudod. .)
2020. okt. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én elég sok fiatalt ismerek, aki hisz a szellemekben, paranormális jelenségekben. Én nem feltétlenül kerülném, de én nem hiszek bennük.
2020. okt. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Bocs, félreolvastam. szellemekben vs szerelemben
2020. okt. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vannak ennél vadabb hitek is. Pl. vannakolyanok, akik egy többes személyiségű csodatevő lényben hisznek, amelyik megteremtette a világot, de egyszer már a lakóinak többségét árvízzel legyilkolta.
2020. okt. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 45 vagyok és hiszek bennük. Mivek tapasztaltam már parajelenségeket. Nem érdekel, ha valakinek negativ véleménye van erről.
2020. okt. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én barátkoznék vele

Hogy van egy olyan ember mint én :)

2020. okt. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én most is hiszek benne

És örökké hinni fogok

Nem érdekel mit gondolnak rólam,léteznek


16/L

2020. dec. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!