Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bkv ellenőr lecsapott a...

Bkv ellenőr lecsapott a tinikre???

Figyelt kérdés

7.osztalyos lanyom es a bararnoje hévvel Bp.kozigazgatasi hataran kívulre utazott baratnojevel.

Vettek 2-2 db jegyet.Nem jo jegyet vettek.Ők ugy tudtak,hogy azzal a 4db jeggyel oda vissza tudnak menni.Az ellenor visszafele megbuntette a lanyom.Nem hitt nekik,hogy rossz jegyet vettek.nem volt segítokesz.

A lanyok mar sírtak,annyira feltek a hapsitol.Egy néni a vedelmukre kelt,hogy inkabb segítsen nekik,hiszen nem lognak.A lanyom annyira felt,hogy odaadta a szemelyigazolvanyat.A masik lanynal nem volt szemelyi.Mindezt ugy,hogy reszketve sírtak.Hazaállított egy 16000-s csekkel.Ertem en,hogy mi a dolga az ellenornek de konyorgom,olykor nem ferne bele egy kis emberseg???A holgy aki a lanyok vedelmere kelt,mindennap hevezik es sokszor latja ezt az ellenort,hangoztatta is,hogy fel fogja jelenteni,mert sokszor raszall a fiatalokra de a ferfiaktol nem keri el a jegyet.Nagyon sok panaszt hallok,hogy mennyire gorenyek a gyerekekkel szemben az ellenorok.Marhara orulok,hogy ebben a fasza helyzetben a Bkv zsebet tomkodhetem.

Panaszommal hiaba elnek,gondolom,mert a sztori lenyege nekik persze,hogy nem volt megfelelo jegy naluk.

Szívem szerint ugyet csinalnek de hallomasbol ismerve a Bkv - kimossa a hoherjait a szarbol... : (((



#BKV ellenőr #túlkapás #Bkv a gyerekkel szemben
2020. okt. 22. 01:08
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

1) GDPR - nem gyűjthetnek adatokat kiskorúaktól szülői beleegyezés nélkül. Kérni kell, hogy töröljék a tárolt adatokat, ezzel a bünti is semmis.

2) A kiskorú nem köthet önállóan szerződést a közlekedési társasággal (a felszállás mint ráutaló magatartás a szerződéskötésre), így nincs mit megszegjen ami a pótdíjazás alapja.


Szóval én nem fizetném be, ha esetleg perelnek, ezzel védekeznék.

2020. okt. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Kieg.: Az meg a másik, hogy beperelnek egy kiskorút?
2020. okt. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%

Jutalékos rendszerben dolgozó férgek, naná, hogy attól szedi a jutalékait, akitől tudja.

Emberség ezeknél már régóta nincs.

2020. okt. 22. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Problémás cigóktól mégse kérheti a jegyet mert a végén még az ellenőrnek kellene sírva könyörögnie.

Sztem egy panaszt megér, hátha elengedik központból.

2020. okt. 22. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%
Köcsögök ezek mind. Engem azért akartak megbüntetni, mert jegyet akartam venni. Ahol felszállok nincs se pénztár, se automata. Így logikus hogy ha felszállsz akkor majd az ellenőrtöl tudsz csak jegyet venni, tekintve hogy nem vagyok varázsló hogy itt teremjen a semmiből a jegy. Ha beakarok utazni beljebb olyan állomásra, ahol van lehetőség venni, ahhoz is felkell szálljak a tömegközlekedési eszközre. De ezt az az ökör nem értette meg, pedig nem lógtam. Ott volt a pénz, becsületesen mondtam honnan meddig utazom. És kiverte a balhét meg ordítozott, hogy őt nem érdekli az automata meg a pénztár, de az utasnak akkor is gondoskodnia kell a jegyről. Azt tettem, ugyanis épp venni akartam. Sajnos már fogyatékosokat is alkalmaznak a BKK-nál. Hozzá kell tennem én nem kiabáltam bele, ő volt aki vergődött ott. Kàr, hogy a cigányokkal nincs ilyen nagy pofájuk. Azok 20-an utaznak együtt max 125 forintért, “családos” jeggyel. Téged meg normális embert, aki jegyet venne rendesen, megbüntet jogtalanul és úgy beszél veled, mint egy darabszarral.
2020. okt. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!