Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen az a "tipikus művész...

Milyen az a "tipikus művész srác"?

Figyelt kérdés

Milyen alkat, frizura, ruhák?


Hogy képzeled el azt a srácot, aki, ha szembe jön az utcán, rápillantassz és azt mondod: "Igen,tipikus művész", vagy "Tipikus művészlélek"?


Mik azok a jegyek, amik szerinted biztos megtalálhatóak egy művészen?



Kort és nemet is írj légyszi.

Köszi a választ.


2020. okt. 22. 13:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%
Hát, lejön róla, hogy jó háttérből jön és ezért nem nagyon kell fosnia a jövőtől ezért nyomja a vagány lazát.
2020. okt. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

nekem altalaban errol jut eszembe a muvesz : hosszu haj, gyuruket hord, esetleg kerek szemuveges, almodozo tekintet, magas szaru converse cipo, bo, szakadt farmernadrag, nagyobb, kockas ing.


[link]

2020. okt. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
15%
Neckbeard, lelapult, zsíros haja van, szemüveges
2020. okt. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Bolondos, szokatlan öltözködés, álmodozó tekintet
2020. okt. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Hosszú haj, szakáll, jellemzően sötét ruhák. Mint egy metálos (főleg folk).

Én is ilyen vagyok egyébként, de nem mondanám magamra, hogy művész lennék.

2020. okt. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

A "tipikus művész srác" abban különbözik a környezetében élőktől, hogy vannak művei. Mondjuk zenéi, vagy képek, vagy versek. Elsősorban identitása van, és nem dizájnja. Akiket ti művészként leírtok, az pozőr. A figura megjelenése egy közhelygyűjtemény.


Remélem, nem voltam ünneprontó.

2020. dec. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre a szóról nekem is egy hosszabb göndör hajú,kord zakós,szemüveges,magasabb srác jut eszembe,de egyébként az előttem szóló jót írt,én is művész alkat vagyok,írok zenéket,dalszöveget,zenélek,de lehet nem sokan mondanák meg rólam,rövid hajú,izmos+dagi,alacsony srác vagyok.
2021. máj. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Laza kinézete van , nem a legrövidebb haja, és talán kicsit kócos is, mert nem fésüli minden nap. De még nem is hosszú hajjal képzelem el. Pólója nem feszül rajta, lehet,hogy inkább egy kicsit bő. Meg szal ilyen laza stílus, most így hirtelen ilyen fehér pólóban némi halványkékkel, és fehér térdnadrágban , fehér cipővel képzelem el ; fehéresszőke hajjal. Én most ilyet vizualizáltam magam elé. Ja és mosolyogva képzeltem el őt. :):):)
2021. máj. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Zakó, sál, mellény, félhosszú haj, esetleg szakáll, színes öltözék, festéknyomok a cipőn és a kezén. Esetleg álmodozó tekintet, könyveket cipel magával vagy kamerát mindenhová.
2021. máj. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Őrült vagy legalábbis nem tipikus haja van, akár szín, akár fazon tekintetében. Szokatlanul, egyedien öltözködik. Érdekes kiegészítők (szemüveg, nyaklánc, gyűrű...stb), esetleg sminket, körömlakkot is viselhet. Gyakran valamilyen rajzfilmes/animés fandom tagja, amit az öltözködésével vagy valami magával hordott tárggyal jelez.
2021. szept. 12. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!