Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is érzi a rossz hatásait...

Más is érzi a rossz hatásait a vírus miatti távolságtartás miatt? Ha rokon vagy barát van mellettem, már húzódok el a másfél méteres távolságtartás miatt. Nem azért, mert félek, hanem hogy nehogy beszóljon.

Figyelt kérdés
Munkahelyen nagyon fél a főnökség a vírustól és másfél méter távolságot hangoztatják. Már itthon is vagy barátnőmnél nem megyek közel senkihez vagy húzódok el tőle automatikusan.
2020. okt. 25. 11:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Amúgy nem hiszek a vírusban..
2020. okt. 25. 19:45
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem számít, hogy hiszel-e benne.
2020. okt. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Munkahelyieknél érzem ezt néhány embernél, hogy távolba állnak inkább. Én nem távolodok senkitől úgy.


Nekünk munkahelyen hangos bemondóba mondják be ezt, idézem emlékezetből:


"Tisztelt kollégák!


Felhívjuk figyelmeteket a maszkok helyes viselésére!

A maszkot a gyartó, raktári, szociális, közösségi terekben ... és az előterekben kötelező használni. (Ezt a részt sosem értem rendesen, de valahogy ezt gagyogja). A maszkok helyes viselését a területi vezetők ellenőrzik! Kérjük a szabályok betartását, mert a munkavégzés zavartalansága mindannyiunk közös érdeke!


S ezt megismétlik ukránul csak nekik el is köszönnek a végén. Nekünk meg még azt sem!


Ezt szerintem jó fél éve hallgatjuk 2 óránként bemondják mert olyan idiótáknak gondolnak minket. Ráadásul fegyelmivel fenyegetnek minket ha nincs rajtunk. Akkor adjatok! Nekem beszólnak örökké, mert szám alatt van a maszk legtöbbször. Persze mindig megtalálnak. Nagyon unom má, hogy nem vehetek levegőt.

2021. febr. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ja a buszokon, na eszembe jutott. Azt mondja még a felsorolásban, hogy ott is kötelező használni. 😒


Óóó hogy megtanultam má ezt a szart szóról szóra...

2021. febr. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!