Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyakoriak az olyan (felnőtt)...

Gyakoriak az olyan (felnőtt) emberek, akik szeretnek sok időt egyedül tölteni és igénylik is?

Figyelt kérdés
Leginkább olyanokra gondolnék, akik teljesen kiegyensúlyozottak, csak egyszerűen ilyen természetűek. Otthon körbeveszi a családja, de így is szeret különvonulni, elleni egyedül. Csak számomra furcsa ez, vagy eddig kevés ilyen emberrel találkoztam?
2020. okt. 25. 17:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, nem értem, mi a furcsa ebben.
2020. okt. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez lenne a normális, hogy egyedül is elvan az ember és erre igénye is van.
2020. okt. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb embernek szüksége van egy kis egyedüllétre. És nem azért,mert antiszociális.
2020. okt. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%
Sajnos vannak gyerekeim, így ritkán vagyok egyedül, pedig az a legjobb!!
2020. okt. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem pár órára gondolok, az nyilván mindenkinek kell.

Inkább olyasmire, hogy mondjuk valaki egész nap egyedül van majdnem, és csak 2-3 órát tölt a másikkal összesen.

2020. okt. 25. 17:36
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont ilyen vagyok én is.
2020. okt. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Én akarok párkapcsolatot, de ha belegondolok, hogy valakivel együtt éljek... nem, nekem kell az egyedüllét.
2020. okt. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%

Igen, én is ilyen vagyok.

Nem is működnek a kapcsolataim

2020. okt. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Noha az ember társas lény, mindenkinek szüksége van egy kis egyedüllétre. Én pl horgászni járok, de otthon is 9000 nm-en élünk, ha úgy tartja kedvem, akár egész nap el tudok szöszmötölni odakint anélkül, hogy a feleségem rám szólna.
2020. okt. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok. Igaz meg szoktak szólni emiatt, de nagyon szeretek egyedül lenni. Imádok könyvet olvasni, nyelvtanfolyamra tanulok, mindig találok valamit amivel lefoglalom magam akár egész napra. Már volt akitől megkaptam, hogy depressziós vagyok, pedig nem vagyok szomorú, és nincsenek lelki gondjaim sem. El kell fogadni, hogy van aki ezer ember közt, nagy társaságban érzi jól magát, más meg egyedül.

Párommal mèg nem élünk együtt, de zavarni fogja ez tudom.

N

2020. okt. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!