Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan tudhatom, hogy extrover...

Honnan tudhatom, hogy extrovertált vagy introvertált vagyok?

Figyelt kérdés
Kb 10 éves koromig igazi vezéregyéniség voltam (már amennyire egy gyereket lehet annak nevezni), aztán meg sokkal félénkebb lettem, alig mertem barátkozni, megszólalni egy társaságban. De mióta gimis vagyok, egyre jobban megy az ismerkedés is, már sokszor egy társaság középpontja is tudok lenni, anélkül, hogy zavarban lennék. Kitöltöttem egy ilyen tesztet, ahol azt írták, hogy 60% extro, 40% intro vagyok. 18/L

#introvertált #Extrovertál
2020. okt. 7. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
És ez most miért fontos?
2020. okt. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És számtalanszor kitöltöttem az MBTI tesztet, legelőször, kb 6 éve INFP, azóta minden évben kitöltöm és ENFP volt.
2020. okt. 7. 16:49
 3/7 A kérdező kommentje:
1: csak simán érdekel
2020. okt. 7. 16:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az extrovertált és introvertált nem azt jelenti, hogy az egyik a társaság középpontja, a másik meg szégyenlős, hanem azt, hogy az extrovertált mások társaságában tud feltöltődni, és ha sokat van egyedül, akkor úgy érzi, hogy "lemerül", az introvertált meg fordítva.
2020. okt. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ooh értem. Akkor ezek szerint én csak a félénkségem miatt lettem zárkózott.
2020. okt. 7. 16:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Regisztrálj be az elittársra. Nem kell fent maradjál, utána egyből törölheted is magad. A lényeg, hogy regisztrációnál ki kell tölteni egy viszonylag hosszú személyiség tesztet, ami ezt a tulajdonságot is "méri". Másrészt ajánlom figyelmedbe az alábbi cikket, ha a legtöbb pontban magadra ismersz akkor valószínűleg introvertált vagy: [link]


Én introvertált vagyok. Ha szeretnéd tudok javasolni ezzel kapcsolatos könyvet, vagy komolyabb személyiség tesztet (angol, fizetős). 27f


Illetve erre én írtam az 1. választ (néhány hasznos gondolat): https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..

2020. okt. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elolvasod valójában mit jelent a két kifejezés, nem pedig félinformációk alapján akarod kategorizálni magad és tudni fogod
2020. okt. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!