Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt olyan hogy pszihológus,...

Volt olyan hogy pszihológus, és több ember azt mondta, hogy soha nem fogsz tudni megváltozni, és te még is megváltoztál?

Figyelt kérdés
Gondolok itt drogozásra, depresszióra, személyiség zavarra, szenvedély betegségekre stb..
2020. okt. 31. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Rossz az a pszichológus aki ezt állítja.
2020. okt. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Egy pszichológus soha nem mond ilyet.
2020. okt. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés.
2020. okt. 31. 23:39
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
En depressziós vekony emo srac voltam baratok nélkül es kibeszeltek en meg semmit nem csinaltam. Mindenki azt hitte ilyen is maradok. De 3 ev alatt magamragyurtam 20 kilo izmot, rovidre vagtam a hajam feherre szokitettem, es ugy oltozok mint egy oregapó, nem nagyon vannak barataim most sem mert nem vagyok valami befogado, es viccet csinalok mindenbol amit kicsit is normienka vagy benanak tartok, de magabiztosabb nem is lehetnek, ez igy a tokeletes. Rohadjon meg a sok majomja.
2020. okt. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:)))
2020. okt. 31. 23:48
 6/7 anonim válasza:
Szia! Volt, de előtte elmeséled a te sztoridat? Akár privátba, es én is elmondom az enyémet.
2020. okt. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak azok mondjak azt hogy nem tudsz megvaltozni, akik vagy duhosek rad, vagy magukbol indulnak ki, vagy ok nem akarjak hogy valtozz, vagy lent akarnak tartani hogy ha nekik nem lett jobb neked se legyen, szoval maradj is lent mert ott a helyed fajta hozzaallas.

En abban hiszek hogy barki képes a valtozasra ha van ami elegge motiválja, ha ki tudja szakitani magat szakitani abbol a körből ami magaban tartja.

2020. nov. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!