Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg beteg vagyok?

Tényleg beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Imádom a horror filmeket, és a barátnőm azt mondta, hogy ez beteges. Már kiskoromban is azt néztem este lefekvés előtt, ezért nem is félek tőle. Szeretem a kínzós, darabolós filmeket is, és nem fordul fel a gyomrom a látványtól. Tényleg beteges vagyok?

20L


2020. nov. 1. 00:29
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Igen. Személyiségzavar.
2020. nov. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Mindenkinek mas a preferenciaja, ez szerintem meg belefer. Amig nem kezdesz el allatokat kinozni, vagy nincsenek olyan gondolataid, hogy dejo lenne valamit megolni, addig szerintem nem gond.
2020. nov. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

El mehetsz ezek szerint orvosnak,boncmesternek, biztosan jó orvos lehetnél ha bírod a vért stb...

Nincs semmi bajod, te ilyen vagy.

Mai világban csak az a normális amit belénk nevelnek?

Vagy amit a társadalom mutat az interneten?

De most komolyan,embert nem akarsz ölni se kínozni,nincs semmi bajod.

2020. nov. 1. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Én is imádom ezeket, de filmnézésen kívül nem jut eszembe még csak hasonló sem. Nem ölnék meg semmit és senkit. Pont hogy amúgy nagyon érzékeny és lelkizős vagyok. Az ember azt hinné az olyanok, mint én a romantikus kis limonádé filmeket nézi, hát nem. Azokat utálom. A barátnőd A beteg, szűk látókörű.
2020. nov. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Ennyi információ alaőján nem lehet biztosra mondani semmit a mentális állapotodról.
2020. nov. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a filmet nézed, vagy csak a magadban ábrándozol ilyenekről és valóság sose lesz belőle, akkor belefér.
2020. nov. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sose bántanák senkit, meg se fordult még a fejemben.
2020. nov. 1. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!