Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek Szinetar Doriek...

Szerintetek Szinetar Doriek tenyleg csak szules utan tudtak meg, hogy beteg a kisbabájuk?

Figyelt kérdés
Vagy lehet, hogy nem akartak elmondani addig? Van ilyen, hogy egesz terhesseg alatt nem derul ki egy ilyen betegseg? Pedig biztosan nagyon jo orvosai voltak.
2017. okt. 18. 11:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez az ő dolguk.
2017. okt. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Egyaltalan nem erdekel. Van sajat eletem
2017. okt. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Én az egyik baba-mama csoportban "találkoztam" ilyen anyukával.

Csak gen. UH-n voltak, ott nem volt semmi eltérés, más vizsgálatot nem csináltattak.

Születése után mondta a kórházi személyzet, hogy Down gyanús külső jegyek alapján. A család úgy gondolta, hogy a nagypapára hasonlít. Két héttel később be is igazolódott vérvizsgálat alapján.

Rakott fel képet a kislányról, szerintem is látszik rajta, ők nem vették észre, sokan a kommentelők között is azt mondták nem látszik.

2017. okt. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Kit érdekel. Egyedül az ő dolguk
2017. okt. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak rájuk tartozik. De mivel szándékosan nem csináltattak genetikai szűrővizsgálatot, valószínűleg nem is tudták előre (Úgy tudom az UH csak 70%-ban alkalmas az ilyen rendellenességek kiszűrésére, így előfordulhat hogy ott nem is vették észre).
2017. okt. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
2017. okt. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%
Egy közszereplő élete ,főleg ha minden nap az arcunkba tolja nem csak az ő dolga.Több szempontból felelőtlennek tartom a viselkedésüket,bàr tuti nagy szeretetben fogjàk nevelni.de egy beteg gyerek sajnos iszonyú nagy teher,akàr kimondjuk akàr nem.
2017. okt. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
Azt mondták, hogy ha tudták volna akkor sem vetették volna el! Most akkor miért is zavar Téged bármi is?
2017. okt. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

miért kell nekiesni a kérdezőnek? látott egy példát, gondolom arra kíváncsi, tényleg van-e ilyen, hogy nyilvánvalóan gazdag embereknél (értsd. a szükséges vizsgálatokat ki tudják fizetni) vajon nem derült ki ezekből a szipi-szupi vizsgálatokból, hogy beteg a baba, vagy csak nem mondták el? Még ha nem is csináltattak plusz vizsgálatot, gondolom Dóra nem a sarki sztk-ba ment a 30 éves géppel rendelkező dokihoz, hanem azért jobban felszerelt helyre, van-e esély, hogy jobb géppel ezt nem vették észre?


Amúgy szerintem tudhatták, sejthették. Ha elmész egy 4d-re, mindent megmérnek, megnéznek, biztosan mondták, hogy gyanús valami, ha nem is tutira. Egy 4d-t meg 2 minimálbéres is kifizet, akit érdekel a terhessége.

2017. okt. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
26%

Ha annyira csak rájuk tartozna, nem folyna a csapból is ez lassan...

Előfordulhat, hogy csak szülés után tudták meg. Vagy lehet, mondták az orvosnak, hogy nem szeretnének semmi ilyet tudni, csak ha élettel összeegyeztethetetlen. (azt is lehet kérni, hogy a doki ne mondja meg a nemét, akkor biztos ezt is, hogy ne mondja meg, ha ilyet fedez fel...)

2017. okt. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!