Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Már minden bűn?

Már minden bűn?

Figyelt kérdés
Ha ra nézel egy nőre az is bűn, ha csúnyán beszélsz véletlenül az is bűn, ha buliba mész az is bűn, csak imádkozni és közösségbe szabad járni na meg dolgozni házi munkát végezni ennyi az egész de csak zenében is keresztény dalokat lehet hallgatni semmi mast, akkor minek élünk ha folyton csak szenteskedni kell mert ha nem a pokolba jutunk.! Ez Szörnyű maga a depresszió
2020. nov. 2. 07:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez melyik csatornan megy? Kapcsold el gyorsan...
2020. nov. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Viccelsz én csak egyszer mertem kimondani, hogy milyen érdekes hogy a zaklatók, nemi erőszaktevők, családon belüli bántalmazók, pedofilok, parafilok, szektavezérek, gyilkosok, sorozatgyilkosok, terroristák szinte mindig férfiak, erre ÉN lettem lenézve. Wtf? Manapság már az is bűn ha ramutatsz, hogy ki teszi ténylegesen pokollá a világot.
2020. nov. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem kotelezo hinned a mesekben. A keresztenyseg az emberek felelmere epit. Viszont ez es a tobbi vallas is, ami arra biztat, hogy egy kitalalt istenben, csak egy atveres.
2020. nov. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem unod még a naponta 3 kiírt pásztoros-vallásos ostoba kérdéseid? Mennyire kell ehhez szellemileg visszamaradottnak lenni?
2020. nov. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Hol? Én azt se tudom, mikor láttam legutóbb templomot belülről. :D

Nem hogy imádkozzak, vagy valami...

2020. nov. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyen csaladban elsz, csak nem irtad?
2020. nov. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kivel vitatkozol? Egyházadban reklamálj! Mégis ragaszkodsz azokhoz a hazugságokhoz!
2020. nov. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!