Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők,egy erősebben féltékeny...

Nők,egy erősebben féltékeny férfit mennyire néztek le?

Figyelt kérdés
Ha a férfi veletek van.Nem verekszik,igyekszik nem agresszívan megnyilvánulni,csak látszik rajta,hogy szúrós szemmel néz a potenciális vetélytársakra,és néha rátok is,sértődésre hajlamos.
2020. nov. 7. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen, szakítottam, két okból.

Az egyik, hogy nincs kapacitásom örökké magyarázkodni, mentegetőzni a semmiért, miközben ápolgatom valaki lelki defektjét.

A másik ok, hogy általában aki folyton ok nélkül féltékeny, az önmagából indul ki és nem a hűségéről híres.

2020. nov. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem nézem le, inkább sajnálom az önbizalomhiányos kis figuráját.

De ilyen férfi nem is kell, mert elég nehéz az élet a mesterségesen generált álproblémák nélkül is.

2020. nov. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézem le, de nem tudnán elviselni. Ilyennel nem lehet együtt élni.
2020. nov. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem én nézem le, ő nézi le önmagát azzal, hogy "vetélytársat" lát minden kanban, tehát minőségben maga elé helyezi őket. Az, hogy engem mellesleg qrvának tart, az csak hab a tortán, így mehet a levesbe!
2020. nov. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! ment mindenkinek a zöld.
2020. nov. 7. 10:04
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon, a féltékenység semmilyen formáját nem vagyok hajlandó eltűrni.
2020. nov. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem választanék ilyen párt, volt egyszer és senkinek sem kívánom. Borzalmasan idegőrlő, hogy minden hülye vádat ki kell magyarázzak, meg hogy folyton úgy érzem, mintha én mekkora szemét lennék, hogy hú azzal a csávóval beszéltem, meg jaj, a másikra ránéztem. Nem pszichológus vagyok, hogy ilyen szintű lelki deformitásokat kezeljek.
2020. nov. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!