Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet magamról le...

Hogyan lehet magamról le vakarni egy nagyon tapadós nőt?

Figyelt kérdés
Nem hagy békén, együtt voltunk ki szakadt a gumi és azt állítja gyerek lesz tőlem. Bár ezt csak ő mondja nem tudom igaz e. Azt mondja most már vegyem feleségül. Majd ő mindet meg ad nekem. Nem lehet lerázni. Ha tényleg gyerek lett akkor mi lesz? Nekem csak biztonsági őr fizetésem van abból mennyit kell fizetni? Most csinálom a jogosítvány is nekem erre nem telik. Még én nem akarok gyereket, leginkább inni szeretek meg kocsmában lenni, vagy bulikban. Azt mondja ahogy már pedig tőlem és most már legyünk együtt feleségül is vehetem? Normális ez? Azt is mondta majd le szoktat engem az ivàsról, én vagyok neki az álma. Most mi lesz nekem nem telik gyerek tartásra.

2020. nov. 7. 18:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%

Szeritem nem is terhes. Várj 4 hónapot akkor látni fogod hogy nő-e a hasa. Ha valóban terhes akkor sem kell feleségül venned, megvárod higy megszüljön és apasági vizsgálatot kérsz. Ha bebizinyosodik hogy tiéd a gyerek akkor viszont felelősséget kell vállalnod akkor is ha nem veszed el feleségül.

Tehát várj. Mondd hogy neked ez korai és gondolkozni akarsz amíg megszületik a baba, mert a házasságot te nagyon komolyan veszed. Addig talán minden tusztázódik.

2020. nov. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Hat te nem vagy normalis. Mi az, hogy letiltod? Megvan a velemenyem az ilyen emberekrol, de mint mar azt elottem is mondtak: a gyerekkel nem kell talalkoznod, nem kell soha megismerned, erre nem kotelezhetnek, tehat tokmindegy, hogy ertesz-e a csecsemokhoz vagy sem. Ha nem vallalod az apasagot, akkor a no indithat pert, koteleznek az apasagi vizsgalatra, es ha tied a gyerek, akkor a perkoltseget es a vizsgalati dijat is neked kell fizetni, ezen felul meg szepen a fizudbol letiltjak majd a gyerektartast, ha te magadtol nem vagy hajlando fizetni. Ha csak siman kersz egy apasagit, akkor meguszod sokkal kevesebb penzbol, plusz legalabb kiderul az igazsag. Ha nem a tied a gyerek, akkor termeszetesen a nonek kell allnia minden koltseget.

Lehet, hogy a no kamuzik, o is megeri a penzet, de en a helyedben nem ellenkeznek, te is ott voltal a szexnel, vallalni kene a felelosseget. Nem szep huzas igy raeroszakolni masra a gyereket, alairom, de sajnos te sem futhatsz vilagga.

2020. nov. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Igen így lesz minden család is pont ezeket mondja itthon. Amúgy miért ne tiltsam le hát zaklat
2020. nov. 7. 19:05
 14/18 anonim ***** válasza:
86%
Akkor most szépen alaposan nézz utána a fogamzásgátló módszerek működésének, hogy mire 16 éves leszel, nehogy valóban megtörténjen veled ez a frenetikus kaland. Utána idd meg szépen a kakaódat és menj aludni. Anyu már biztosan megágyazott neked.
2020. nov. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Sajnos megtörtént de engem nem izgat mit hiszel
2020. nov. 7. 19:09
 16/18 anonim ***** válasza:
86%

Inni tudsz, felelősséget vállalni már nem, mi? Szép...


Megszül a nő, apasági teszt. Ha a tied, fizetsz; ha nem, akkor tiltod mindenhonnan.

2020. nov. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
84%
Vedd feleségül és neveljétek a babát. XD
2020. nov. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
20%

Hat igy jartal, lehet hogy harmas ikrei lesznek a csajnak. Ebbol majd megtanulod, hogy nem kell osszevissza kefelni.


Amugy torvenyesen lelehehet mondani a gyerekrol, es akkor semmi kozod nem lesz hozza.

2020. nov. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!