Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változzak meg teljesen?

Hogyan változzak meg teljesen?

Figyelt kérdés

Meg szeretnek változni teljesen, tudom az okát, csak nem tudom hogy csinaljam. Szóval, szeretnek nyitottabb lenni, okosabb, kedvesebb, nem gyerekes, kitartó lenni. És nem egyből fel kapni a vizet és flegmazni. Szeretnek magabiztos lenni, mert semmi önbizalmam nincs. Elég butácska vagyok ezen is szeretnek valtoztatni, illetve hogy összeszedetebb legyek.

23/L


2020. nov. 12. 00:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Írd meg ha sikerült, kb ugyanez vagyok, csak már nem annyira gyerekes mióta fiam van.

23/N

2020. nov. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat! Köszönöm.
2020. nov. 12. 00:48
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
Miért, nem normális a válaszom? Figyelj, ennyi idősen inkább össze kéne kapnod magad, mert ahány éves vagy inkább az a nem normális és ezt nem szekálásból mondom :D Csak nyugodtan szerezz egy palit és meglátod mennyire utálni fog a személyiséged miatt. Ha szociálisan is elszeretnél érni valamit az életben ember téren akkor hajrá. Csak rajtad áll a választási lehetőség
2020. nov. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az előzőhöz még annyi, hogy nem mi fogjuk az "internet energiát" rád rakni és meg fogsz változni.. Próbálj minél többet emberek között lenni
2020. nov. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Flagstaff ***** válasza:
66%
Tanulj. Olvass. Művelődj. Nem muszáj komoly nagy könyvekkel kezdeni, keress valami olyasmit, ami érdekelhet, akár szerelmes regényt, ifjúsági könyvet, mindegy, abból is fejlődsz. Gyakorold az önuralmat, dicsérni meg naponta három embert akár a közösségieken. Ne lájkold, hanem írj szavakat, lehetőleg nem semmitmondó "deszépvagy" üzenetet, hanem pl. Milyen jól áll a piros a hajadhoz, sose vettem még észre, csak most... Ettől kevésbé leszel flegma és megszökött a pozitív visszajelzés adását is, amit ha magadra is alkalmazott, nőni fog az önbizalmat is
2020. nov. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Flagstaff ***** válasza:
Megszökött = megszokod, bocsi, telefon...
2020. nov. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
1.képzeld van párom! És egy éve lassan. 2. Ha nem tetszik a kérdés, nem kell ide írni. 3.TANÁCSOT! Kértem, TIPPEKET! Nem azt hogy az “internet népe” változtasson meg!
2020. nov. 12. 00:59
 8/10 A kérdező kommentje:
6os: köszönöm szépen a tanácsot! Megfogadom őket!
2020. nov. 12. 01:03
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Kívánok sok erőt és kitartást a párodnak!
2020. nov. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amikor negatív érzelmeid kerülnek a kifejezésre, tudatosítsd magadban, hogy mit érzel, és miért. Aztán változtass rajta olyanra, amilyen emberként szeretnél viselkedni. Miután újra előjönnek, ismét tedd velük ugyanezt, s a végén berögzül az új szokás.


Példa: Amikor mond valaki valamit, ami nem tetszik és elkezdesz flegmázni, gondolj a viselkedésre: most flegma vagyok, nem akarok az lenni. Kedves és elfogadó akarok lenni. -> Ehhez mérten reagálj: Jó, nincs semmi baj, nem akarom lehurrogni őt. Átérzed ezt, kész.


Ezt csináld újra és újra, mindennel, amin változtatni akarsz. Így lehet a viselkedést "megszerelni".

2020. nov. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!