Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszik azt a férfiak,...

Miért hiszik azt a férfiak, hogy a nők egóját növeli az, ha a csőcselék réteg trágya szexuális utalásokkal és ízléstelen pitizéssel próbálkozik náluk, ha kell, ha nem?

Figyelt kérdés
Ezekben a helyzetekben max az ad önbizalmat, ha végre sikerül őket úgy megalázni és elküldeni a pokolba, hogy többet soha ne legyen kedvük még csak rád nézni sem. Na az már valódi sikerélmény.
2020. nov. 12. 17:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%
Ezt kérdezd meg azoktól a nőktől, akik nem keresnek kapcsolatot (se komolyat, se lazát), de fent lógnak tinderen.
2020. nov. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

Én az ilyen férfiakat ignorálom,mert felesleges rájuk időt pocsékolni.

Ha csak úgy szó nélkül otthagyod már az is eléggé lerombolhatja a nem létező önértékelését.

Próbálj meg olyan férfiakkal és egyaránt nőkkel is kommunikálni,akik nem primitív külsőségekre és rosszindulatú megnyilvánulásra hagyatkoznak a céljuk elérésében!


20/L

2020. nov. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

#1

Most ez hogy jön ide? Észérvekkel kell vitázni, ha vitázni akarsz.

2020. nov. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
10%
#3: Jött egy kérdés és leírtam, hogy melyik csoportot lenne érdemes a válaszokért megkérdezni. Ez nem érv volt, hanem tanács. És vita sem volt.
2020. nov. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
1: ott sem ezekért vannak, elhiheted.
2020. nov. 12. 17:28
 6/12 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem kifejezetten vicces látni ahogy irigykednek a férfiak a nőkre a felajánlkozások miatt.


Mi komikusabb annál mint hogy feljössz pl gykra, ahol egy rakás férfi kap agyvérzést azon, hogy a nőknek elég pusztán léteznie a szexajánlatokért, miközben az uzeneteid ilyen gyöngyszemekkel vannak tele:

[link]


Ha van olyan ember a világon 1, akinek ez legyezi az egoját 2, irigykedik azokra, akik ilyen ajánlatokat kapnak 3, azt hiszi, hogy az ilyen ajánlatok/üzenetek bárkinek is tetszhetnek, az több mint szánalmas.

2020. nov. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%

#1: Konkrétan ismerek olyan csajt, aki közölte, hogy igen, a legbénább pasi próbálkozása is jól esik az egójának. Vicces, hogy feljön az ember gyk-ra és pár frusztrált nő begurul az miatt és nem létezőnek állítanak be létező jelenségeket.


#6: Azt nem tartod komikusnak, hogy jelenleg is nők szólnak be férfiaknak és jár a felpontozás, de ha egy férfi ír választ, azt csak lepontozzák?

Konkrétan a #3-as simán beszólt és olyanokat írt, aminek köze nem volt a kérdéshez. Reagáltam rá és 0%-on vagyok, ő meg felpontozva.

2020. nov. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%

#7 Talán jobban át tudnám érezni a fájdalmadat, ha lenne bármekkora súlya az életemben a gyk fel-leszavazásoknak.

Kemény lehet ez az igazságtalanság, kitartást.

2020. nov. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22%

#8: Aham. Szóval naponta megy a beszólás, a nőket mindenért sajnálni kell, de nehogymá' valamiben a férfiaknak lehessen igaza.

Kemény, hogy mennyire gyerekesek vagytok. Nekem fájni nem fáj semmi, mivel az életben ennél értelmesebb nőkkel találkozik általában az ember.

A százalékot azért írtam, mert bizonyítja, mennyire félrecsúsztatok és mennyire hiteltelen, amit írtok.

2020. nov. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%

Azért megnézném, mennyire növelné Jencike egóját,ha a villamoson egy csapat negyvenes-ötvenes munkásruhás debella igénytelen nő nagyot röhögve hangosan beszólogatnának Jencikének, hogy milyen kis formás, milyen szívesen leszpnák, meg mehet a menet akár mind a hatukkal egyszerre. Mert kb. egy fiatal lány is azt érzi ilyenkor, amit Jencike érezne.

Elhiszem, hogy egónövelő lenne, ha huszas vadmacskák pisszegnének Jencikének, és egy lánynak is az, ha egy jóképű férfi kulturáltan udvarol neki, de a beszólogatós férfiak a fent említett igénytelen és durva, nagy darab nőkhöz hasonlatosak, ami inkább bosszúságot vagy félelmet vált ki, nem azon örvendezik a nő, hogy de jó, ma is megbsznának.

2020. nov. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!