Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon ízléstelen lenne most...

Nagyon ízléstelen lenne most nevetni?

Figyelt kérdés
Anyám az imént közölte hogy meghalt egy rokonunk, viszont az a rokon számomra nem jelentett semmit és én már bekészítettem a kaját meg egy viccesvideót, akkor most elég suttyó dolog lenne úgy viselkedni mintha misem történt volna? (az a rokon nem éppen jó hírnek örvendett)
2018. dec. 23. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem mert mint írtad számodra nem jelentett sokat. Ilyen alapon mindenig szomorkodnunk kellene mert naponta sok ember szenved és meghal.Persze ettől még nem kellene ezt nyíltan csinálnod mert lehet anyukádnak viszont fontos volt. Szóval egy kicsit visszafogottan de szerintem nyugodtan nézheted őket.
2018. dec. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Linó03 ***** válasza:
100%
Ha azoknak sem jelentett sokat, akik otthon vannak most nálatok, akkor nem gáz. De ha olyan, aki mondjuk anyudhoz közel állt, csak te nem ismerted, az azért úgy kicsit tapintatlan. De legalább... ne hangosan hahotázz.
2018. dec. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!