Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyetemista lányok! Ti hogy...

Egyetemista lányok! Ti hogy viselitek az online oktatás?

Figyelt kérdés

Nektek előny, hátrány? Szerintem jó lenne, ha minden a régi lenne.

Vizsgákat, hogyan oldják meg nálatok? Szóbeli, teszt?


20l



2020. nov. 13. 14:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
54%

Csatlakozok a 10-eshez.

Nem tudom, hogy neked kedves 9-es honnan volt pofád leribizni minket látatlanban, a másiknak meg mutogatni ránk. Minden ponton tévedtél, se a seggemet nem szoktam rázni, se ribiskedni, és még büfészakra sem járok. Informatika szakon tanulok, és a 10-eshez hasonlóan nekem is ugyanaz a véleményem van a kis egyetemi környezetemről.


Ne tudd meg, hogy hány zsíros hajú srácot láttam, vagy csajt, vagy pattanásos pofájú embereket, igénytelen szakállal, torzonborz, össze-vissza töredezett hosszú hajjal, a hajbalzsamot hírből sem ismerve.. Vagy a sok elhízott kocka, akik inkább a súlyuk miatt sírnak a gép előtt szabadidejükben ahelyett, hogy lemennének egy kört futni, vagy a játékokra elszórt pénzt kondi bérletre költenék. És van viszonyítási alapom, más szakokra nagyobb arányban járnak önmagukra igényes emberek. Itt meg az emberek nagy részének az az utolsó, hogy hogyan néz ki, a lényeg, hogy este legyen meg a kis lol party, meg a kötelező kockulás, társasozás, aztán sírnak napvégén, hogy vajon miért nincs csajuk....


Nem tudom, hogy miért számít valaki rib•ncnak attól, hogy feltesz egy kis sminket, ami szinte fel sem tűnik. Én még alapozót sem használok mindig, hanem inkább egy lightosabb bb-t. A hajamat is csak azért mosom sűrűn, mert megtisztelem ezzel a másikat, hogy nem hozom rá a hányingert, meg én sem szeretem másnak a zsírtól tocsogó fejét nézni. Igenis, akinek gyorsan zsírosodik a haja, az tegyen ez ellen valamit. Itthon meg szimplán azért nem mosom 2 naponta a hajamat, mert köztudott, hogy a gyakori mosás nem tesz jót a fejbőrnek, és gyengíti a hajat. De még a száraz bőr látványát sem szeretem, de egy hidratáló arckrémet nehéz lenne venni, vagy napi 1,5 liter vizet inni, inkább vakargassuk, hátha lehámlik, de ugyanez a pattanással, nem tudom hány ilyen delikvenst láttam már a szakomon.


Bocsi, lehet én voltam mindig túlságosan igényes emberek társaságában, hogy alapjáraton fontos számomra, hogy mit prezentálok az emberek elé, és ez nem azt jelenti, hogy kiteszem magamat a kirakatba. Csak normálisan felöltözök, úgy hogy megéljem a nőiességemet is, és a nap végén pedig foglalkozok kicsit a bőröm egészségével is. Sőt tovább megyek, néha jobban örülnék, ha sokkal normálisabb emberek vennének körül, akik olyanok, mint én, vagy még inkább igényesebbek, vagy csak beszélgetnek külsőséges dolgokról, öltözködésről pl.

Amikor meg csak én látom magamat kb, akkor meg nem egy farmerban szeretek feszengeni sminkben félholtan, és full idegben beadandó írás közben, vagy filmezés közben. Sminkelni sem szeretek mindig.


Végezetül pedig úgy látszik megint elérkeztünk ahhoz a vitához, amire azt szoktam mondani, hogy mindenkinek másra van igénye, és az itt mutogató embereknek sajnos nem túl sok igénye lehet magára ennyi alapján. Pedig én tényleg nagyon basic tipus vagyok, sokkal de sokkal cicásabb lányok is vannak. Érdekes, hogy már félmondatokból mutogatnak, meg ítélkeznek az emberek. Ez olyan, hogy valaki arról beszél, hogy mennyi féle bőrhámlasztót használt már, meg fényvédőzik, és néha szól azért, hogy ne legyünk túl sokat a napon az UV sugárzás miatt...Aztán jön a delikvens és huuuuh hát ez egy p#csa, aki csak a külsejével van elfoglalva. Aztán kiderül, hogy csajszi évek óta küszködik az aknéjával, még a bőrgyógyász ajánlotta neki a hámlasztókat, amikből sok nem vállt be, és a hámlasztás miatt meg muszáj fényvédőzeni a bőrét, különben többet árt, mint használ az egész, és ezért nem akar sokáig napon lenni, óvatosságból. De ezt is csak az tudja, aki vagy foglalkozik a témával, vagy nem egy világi paraszt, akinek csak a szája nagy.

2020. nov. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
78%

11-es, téged látatlanban is atomra kedvellek. :D 👏


10-es voltam.

2020. nov. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Előnyök:

-pénzt spórolok

-pólóban és cicanaciban vagyok egész nap

-nem kell olyan sokszor hajat mosnom

-nem kell tömegközlekedésre költenem

-BBB-s és zoomos órákat leszámítva én osztom be az időmet

-több időm jut főzni, nem veszi el az időmet a tömegközlekedés órákra és a lakótársak se foglalják be a konyhát

-többet tudok találkozni a legjobb barátnőmmel, mert nem egy városban tanulunk, de egy városban élünk, ha nem vagyunk egyetemen

-több időt töltök a cicámmal

-nem kell szinte senkivel se találkoznom, ezért csökken annak az esélye, hogy elkapjam a covidot

-szerencsére eléggé strict person vagyok az időbeosztásomat, illetve a napirendet illetve, így nekem nem okoz gondot


Hátrányok:

-nem megyek szinte sehova, anyukám munkába jövet-menet bevásárol, ezért nekem nem kell sehova se mennem

-elfárad a szemem a sok képernyőtől

-hiányoznak a barátaim

-hiányoznak a tantermi oktatások, mert ha órán odafigyelek, az anyag 75%-a megmarad

-a legrosszabb pedig az, hogy hiányzik az, hogy valódi egyetemista legyek, bulikkal, másnapos órákra bejárkálással, maga az egyetemi épületbe való belépéssel, stb :( ezek a legszebb éveim, és itthon töltöm :( :( :(

2020. nov. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
17%
Wow 11-es. Ez valami önigazolás akart lenni? Én már rég végeztem az egyetemmel normálisan felöltözve ápoltan jártam, de amit a csajok előadtak nem csak nálunk hanem mindenhol az kb katasztrófa volt. Inkább volt divatbemutató az egyetem mint a tudás fellegvára, miniszoknya, tűsarkú, ribiskedés, erre kell a nőknek az egyetem.
2020. nov. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
23%
Átlagos 15-16 centi, de ez egy nagyon gyenge próbálkozás volt és elég szánalmas is, kreativitás zéró. Mondjuk nem is vártam többet egy plázacicától.
2020. nov. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
22%

Válasz 6-oskának: 4-es nem baj, CSAK...

...csak érdekesnek tartom, hogy itt, ebböl a kérdésböl maximálisan kibújik a nöi gondolkodás.

Minden nönek itt elsöként az online oktatásról a kozmetikázás jut elöször az eszébe.

2020. nov. 14. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
56%
#10 b.zd, milyen igazad van!🙏👍
2020. nov. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
65%

Imádom. Sokkal többet tudok itthon a párommal lenni. Ha nem lenne online oktatás, egyetlen olyan napom sem lenne, mikor tudnék pihenni, mivel hétvégén dolgozom. Így legalább van itthon tespedős napom, igaz közben órákon kell részt venni, de még mindig jobb, mint heti 4 nap suliban lenni, háromban meg dolgozni. Igazából én remélem is, hogy jövő félév még online lesz, mert akkor még sok tárgyam lesz. Másodévben már inkább gyakorlatok meg szakdoga, az már mehetne offline. (Tudom, szemétség ilyet remélni, nyilván nem drukkolok a vírusnak. Csak nekem most ez így annyira kényelmes, nem tudom hogy bírnám, ha be kéne járni.)

A csoporttársakkal messengeren rendszeresen, kb napi szinten beszélünk a csoportban (extrém kis létszámú mesterszak), szóval így könnyű követni a teendőket.

Nagyrészt beadandót kell írni meg prezentációkat tartani a jegyért. De lesz pár vizsga is. Eddig úgy volt, hogy offline, és majd távol ülünk egymástól, nem tudom most a szigorítások után mi a terv.

2020. nov. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
95%

Én nekem hiányzik a személyes oktatás, pedig amúgy bejárós vagyok, de mégis nagyobb rendszert adott.

Én annak örülök legalább, hogy nem csak simán felrakják e-learningre az anyagot, hanem órarend szerint különböző platformokon meg van tartva minden. De így is rossz a itthon, gép előtt ülni.


Egyébként én ugyanúgy időben kelek, nyílván most nem 5-kor, mint eddig, de 7-8-kor, attól függően, hogy van-e első órám. Ugyanúgy el is készülök, nem maradok pizsamában és sminkelni is minimálisan szoktam, akkor is, amikor eljárok itthonról és csakis azért, hogy én jobban érezzem magam a bőrömben, amire itthon meg végképp szükségem van.

2020. nov. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
100%

4es, 9es, 14es...

Nem értem miért lenne ribi attól valaki, hogy odafigyel a külsejére. Vagy te, kedves látatlanban ítélkező nem szoktál hajat mosni, odafigyelni hogy ápolt külsővel jelenj meg a nagyvilág előtt? És igen, nem mások miatt, hanem mindenkinek magával szemben kellene, hogy legyen ennyi elvárása.

Kíváncsi lennék milyen egyetemre jártál, de nem kéne ilyen szinten általánosítani. Szerintem kb. mindenhol vannak ilyen lányok, lehet jobban kitűnnek a tömegből, DE nem ez a nagy átlag. Legalábbis nálunk semmiképp, és másoktól sem ezt hallom.

Egyébként nem értem, hogy egy ártatlan kérdésből és ártatlan válaszokból, hogy lehetett ezt kikerekíteni. Ha rendesen végigolvasod a válaszokat, láhatod, hogy elég sokféle dolgot felsoroltak az emberek az előnyökre, hátrányokra. És nyilván ehhez a külső is hozzátartozik, mert örül az ember, hogy kevesebb időt és energiát kell erre fordítania (szerintem ti fiúk is örültök, hogy nem kell olyan gyakran borotválkozni, meg kényelmes cuccban lehettek itthon, legalábbis a környezetemben ez a tapasztalat:). Nem értem ezzel mi a baj?

2020. nov. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!