Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyetemista lányok! Ti hogy...

Egyetemista lányok! Ti hogy viselitek az online oktatás?

Figyelt kérdés

Nektek előny, hátrány? Szerintem jó lenne, ha minden a régi lenne.

Vizsgákat, hogyan oldják meg nálatok? Szóbeli, teszt?


20l



2020. nov. 13. 14:07
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
100%

Előző vagyok, az eredeti kérdésre elfelejtettem válaszolni😅

Igazából előttem már kb. mindent felsoroltak. Annyit tennék hozzá, hogy olvastam, hogy egy kutatás szerint az introvertáltakat jobban megviselte a karantén, mint az extravertáltakat. Nem tudom mennyire valid, de én részemről alá tudom támasztani. Előző félév végére még mélyebbre zuhantam az introvertáltságomban, a folyamatos messenger pittyegések, stb. kikészítettek, úgy éreztem bemásztak az én kis privát szférámba. Nyáron így eléggé bezárkóztam, és azóta sem tudtam teljesen visszaállni. Most majd megpróbálom okosabban csinálni.

Nálunk írásbeli vizsgák lesznek, kamerával es mikrofonnal.

22/L

2020. nov. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Ezt én is olvastam és szintén alá tudom támasztani. Szintén introvertált vagyok és a tavaszi őrületet én is nehezen viseltem (de akkor gyakorlatilag 0 kapcsolat volt a tanárokkal, csak kényük-kedvük szerint felpakolták az anyagot meg időkorlatos teszteket tettek fel, rendszerint mindenki péntek vagy vasárnap esti határidővel.

#19

2020. nov. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
62%
Még a 11-es vagyok, és csak annyit akarok, hogy 10-es én is atomra kedvellek!😂 Nagy pacsi!
2020. nov. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!