Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan érhetném el a lent...

Hogyan érhetném el a lent leírtat?

Figyelt kérdés
22 éves férfi vagyok 176 cm magassággal. Szeretnék legalább 183 cm magas lenni, és az lenne a kérdésem, hogy lehetséges lenne-e elérni orvosi úton? Van lehetőség erre és mennyibe kerül?

2020. nov. 13. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Nem vagyok orvos, de szerintem nem, hacsak meg nem nyújtanak, de az ártalmas is lehet a csontokra..... hallottam már súlyfürdöröl...

Viszont gondolom, hogy te sem kívánsz magadnak "kerékbetörést".

2020. nov. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, mire 183 cm magas lennél, kitalálnál valami mást, hogy nem a magasságoddal, hanem a szemed színével van gond. Azt kellene megváltoztatni. Utána meg a hajad kellene, hogy sima helyett göndör legyen, vagy fordítva.

Lehet valójában egy jó pszichológus kellene, hogy el tudd fogadni olyannak magad, amilyen vagy. És ne arra vágyakozz, hogy 7 centivel magasabb légy...

2020. nov. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Magassàgit ugy nyujtanak hogy elvagjàk a làbszàrcsontokat es szetnyujtva a szervezet a csontot beépiti.

Deigy csak 3-5 cm-t lehet elérni.


Volt is ilyen bevatkozàs már egy lànynàl. Persze külföld

2020. nov. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

* habár itt 7-8cm- t ir

[link]

2020. nov. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de lehet tök csúnya lábad lesz.
2020. nov. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ideàlis a magassàgod 😉, bàr ez nem vàlasz a kèrdèsedre.
2020. nov. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még egy centivel alacsonyabb is vagyok nálad és eddig a kutya nem tette szóvá a magasságomat. Nem azon a 3.5%-os különbségen fog múlni az életed.
2020. nov. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!