Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretem ezt a sorozatot?

Szeretem ezt a sorozatot?

Figyelt kérdés

Amikor tetszik egy sorozat az embereknek, akkor általában képesek azt akárhányszor megnézni.


Azonban márciusban megnéztem egy sorozatot, ami a kedvencemmé vált. Viszont akárhányszor arra gondolok, hogy megint megnézzem, nem igazán van hozzá kedvem, mert szinte minden pillanatára emlékszem. Így úgy gondolom, hogy nem tudná még az újranézés jó érzését sem megadni.


Most akkor végülis nem tetszett eléggé a sorozat nekem, vagy szimplán vannak tipikusan 1x nézhető sorozatok?

(A peaky blindersről van szó)


2020. nov. 15. 01:27
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy a kedvencem lett és ilyen hatással nem volt még rám film vagy sorozat.
2020. nov. 15. 01:28
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem kezdj el dolgozni, akkor nem lesz időd ilyen felesleges dolgokon filozofálni.
2020. nov. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Most tényleg nekem kéne megmondanom, hogy mi legyen a véleményed egy sorozatról?
2020. nov. 15. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szereted.
2020. nov. 15. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak unatkozol.
2020. nov. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy stroy based sorozazot se neztem meg ketszer pedig rengeteget szeretek.
2020. nov. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég gáz, hogy ilyen piszlicsáré dolgokat képtelen vagy magadban rendezni, és vadidegenektől kell megkérdezned, hogy mi a rák tetszik neked és mi nem. Komolyan ennyire életképtelen vagy? 😞
2020. nov. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
Nem szartam ma elég nagyot, akkor tegnap nem is ettem eleget?🤔
2020. nov. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as: Mennyi rostot fogyasztottál tegnap?
2020. nov. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!