Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen a viszonyotok a lakótár...

Milyen a viszonyotok a lakótársaitokkal?

Figyelt kérdés

Főleg a külföldön shared flatben élőkre vonatkozik ez a kérdés, de azok válaszára is kíváncsi vagyok, akik itthon albiban laknak olyanokkal, akiket nem maguk választottak, szal nem ilyen korábbi legjobb barát, barát, baátnő stb.


Nekem 3 lakótársam van, 2 fiú és egy lány. Mind a 3-an azonos nemzetiségűek, csak én vagyok magyar. A kintlétem elején közösen mentünk el ide-oda, bulizni is, most már random lelépnek, meg se kérdezik tőle,, hogy jól esne-e nekem, ha én is mennék. Ők hárman diákok, és vagyok az egyedüli aki dolgozik. Szerintetek azért sem hívnak meg, mert nem vagyok francia vagy szimplán csak ennyire magukkal vannak elfoglalva? Tegnap pl. úgy volt hogy közösen főzünk, nekem volt egy hosszabb telefonom, mire letettem, már leléptek, kaját persze mind megették. Szerintetek engedjem el ezt az egészet, és ne közösködjek velük? Én próbálnék velük jó viszonyt ápolni, de ha ennyire egoisták, akkor hiába töröm magam.



2020. nov. 15. 01:32
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Hala jo istennek nincsenek lakotarsaim.

Amugy leszarnam.

2020. nov. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Én Amerikában vagyok most 3 amerikai és egy libanoni lakótárssal. Szépen elélünk egymás mellett, ha valakinek valami problémája van, akkor szól. Közös programjaink nem nagyon vannak, egyszer elmentünk kirándulni, meg az amerikaiak szoktak Taco Bellbe menni.

Nekem nincs autóm és néha megkérem a többieket, hogy vigyenek el, ha megyek valahova. Nagyon segítőkészek. Néha, ha főz valaki valamit, akkor megkínálja a többieket. Szerintem ne erőltess semmit. Esetleg feldobhatsz pár porgramötletet, ha szeretnél.

2020. nov. 15. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A lakótárs NEM családtag és NEM barát!

Az természetes, ha nem akarnak mindig téged is beszervezni a programokba, föleg, hoyg feltehetöen neked teljesen más a napirended.

2020. nov. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze, de ugyanakkor az elejen nagyon jo volt a viszony az elejen. Gondolom addig amig megismertek. Most mar annyira nem vagyok erdekes nekik.
2020. nov. 15. 10:16
 5/5 anonim ***** válasza:

3 lakótársam van, Anglia. Alapvetően elvagyunk, bár általában eléggé kilógok. Nem hittem volna h tényleg lehet ekkora kultúrsokk, elvégre nem Afrikába vagy Ázsiába mentem.


Most kissé feszült a viszony, mert én is, ők is csináltunk hülyeségeket amivel megbántottuk a másikat (bár nekem mentségem h én legalább csak 15+ feles után csináltam, ők meg alkohol nélkül), de majd megoldódik... vagy ha nem, akkor is csak 8 hónapot kell kibírni 😅

2020. nov. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!