Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem válaszol senki, ha...

Miért nem válaszol senki, ha bármit is kérdezek messengeren, viberen, emailben vagy bármilyen elektronikus felületen?

Figyelt kérdés
Nem gyakorin, hanem igazi ismerősök, privát üzeneteket illetően. ( Olvassák, nem az van, hogy nem látják az üzenetet valamiért.)Az létezhet, hogy olyan hülye vagyok, hogy csak és kizárólag orbitális, válaszra sem méltó baromságokat kérdezek?
2020. nov. 16. 03:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
47%
Én SOHA senkitöl nem várom azt el ha nyekkenek egyet, hogy azonnal àlljon haptàkba! Ez az ami bunkosàg!
2020. nov. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Borzalom azert irni mert tudom hogy mert különben megsertödik a masik. Azaz erzelmi zsarolàsban vagyok.Ez egy stresszfaktor igy es nem több es ezert is nehéz irni az ilyeneknek.
2020. nov. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
30%

" pár szót kellene böfögni"


Mert különben mi lesz?

ez is milyen már, hogy magyarazkodni kell mint az iskolàban, hogy miért késtél.

Szemelyi szabadsàg korlátozasa.

Ha ez nem megy felfogni hogy taszito, akkor generàljátok tovàbb magatoknak az ideget nyugodtan hordjátok el a màsikat magatokban, es ami a legfontosabb hagyjátok békén mert még akkor esélye van arra is hogy az egész napja jo legyen.

Kinek kell ez a nyakàba hogy

2020. nov. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
hogy le vagy parasztozva ha nem irsz vissza?
2020. nov. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, hogy jó, sokan élik az életük, nem irákálnak...na, de senki? ennyire hülye lennék, amit mindeki tud, csak én nem?
2020. nov. 16. 09:25
 16/18 anonim ***** válasza:

Csak nem olyan ismikkel vagy megàldva mint én. Ennyi csak.


Érdekes ez az életben. Nehogymàr pont forditva legyen, hogy véletlenül mindenkinek jo lehessen.

2020. nov. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
47%
Már megint te, még mindig nem voltál képes leszakadni az évfolyamtársaidról? Fogd már fel, hogy senki se kíváncsi rád és hagyd őket békén.
2020. nov. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Engem sem nagyon szoktak díjazni az ismerősök, ha írok nekik. Vontatottan valahogy megbeszéljük a tanulnivalókat, ha olyan van, aztán annyi. Már egy két-három szavas mondatból meg tudom mondani, ha az illetőnek elege van belőlem. Viszonylag hamar szokott ez megtörténni a "beszélgetés" megkezdése után egyébként.


Ez van. A lőtéri kutyát nem érdeklem.

2020. nov. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!