Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez kötekedésnek számít?

Ez kötekedésnek számít?

Figyelt kérdés
Ha egy ismerősöm mond nekem valamit és én megkérdezem, hogy az miért van úgy, az már kötekedésnek számít? Sok helyzet van amikor nem értem hogy mi miért van és ennek hangot is adok, megkérdezem, hogy megértsem. De mindig megkapom azt, hogy már megint belekötök ebbe is. Pedig csak szeretném megérteni.

2020. nov. 16. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szituáció és persze témától függő, meg az illető személyiségétől, hangulatától, meg a kérdésedtől stb... Nehéz általánosságban mit mondani.
2020. nov. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy a kérdés hangsúly nem megfelelő? Sokan kérdeznek úgy, mintha kételkednének, s közben észre sem veszik.
2020. nov. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyszer küldött egy cikket aminek nem az volt a címe, mint amiről írtak benne. És rákérdeztem, hogy miért más a címe mint amiről szól. Ezt is már kötekedésnek vette.
2020. nov. 16. 17:52
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát csak szóvá tettél egy olyan dolgot amit mindenki tud, vagyis hogy az újságírás színvonala a béke segge alatt van. Megszokott, hogy clickbait címhez egy teljesen jellegtelen írásnak nem nevezhető képződmény társul, ami már részben kimeríti a hazugság fogalmát (szerintem). Ha nyilvánvaló dolgokat kérdezel, illetve azon akadsz fönn, akkor egy idő után zavaró lehet, de ennyiből nem tudom eldönteni. Több példa kéne.
2020. nov. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!