Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sikerült már valakinek elhatár...

Sikerült már valakinek elhatározásból maga mögött hagyni az érzelmeit?

Figyelt kérdés
Ha nem lennének, sokkal jobb életem lenne.

2020. nov. 18. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mar volt.


Volt egy lany aki nagyon tetszett, mondhatni hogy szerelmes voltam bele, de amugy haveri viszonyban voltunk akkoriban es most evekkel kesobb is abba vagyunk.


Viszont miutan zart ajtokra futottam es rajottem hogy sose lesz az enyem mert nem tetszem neki, elkezdtem szepen lassan kiolni magambol az erzelmeket. Nyugtattam magam azzal hogy nem vagyok eleg jo pasi hozza, akivel idokozben osszejott az jobban hozzaillik, szoval amugy se lenne eselyem, egy csinos lanyrol beszelunk de elkezdtem a hibakat keresni rajta kivul, belul es 2-3 evvel kesobb eljutottam oda hogy tudatosult bennem teljesen hogy hiu abrandokat taplaltam es ma mar az eg vilagon semmi erzelem nem fuz hozza. Viszont nagyon jo haveri viszonyban megmaradtunk es a parjat is megkedveltem idokozben, az se volt mindig igy. Ez is az elfogadast mutatja.

2020. nov. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Jó értelemben le kell xarni az embereket, akkor az érzések is elmaradnak.
2020. nov. 19. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!