Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akinek van több diplomája...

Akinek van több diplomája miért éri be egy olyan állással sok éve, ahol annyit se keres mint egy bolti eladó, és nem is szakterületi munka?

Figyelt kérdés

Valódi állatorvosi ló az eset.

Több diploma.

Ócska nevesincs kis munkahely. Szakmai híre nincs, előrelépés nincs.

Szar fizetés, még egy bolti eladó is többet kap.

Sok éve itt van, nem pályakezdő.

Nem szakterületi munka még azt se mondhatja szar a bérezés de legalább jó ajánlólevél lesz később, mert nem lesz.


Ez így összességében miért jó valakinek?


2020. nov. 19. 08:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ilyen ismerősöm. Azt mondta azért van ott, mert elege volt a stresszből meg a felelősségből amivel a munkája járt.
2020. nov. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
26%
Kérdezd meg bármelyik pedagógust. Ők csak tudják.
2020. nov. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
a pedagógusok tanultak valamit és azt csinálják valamint több szabijuk van mint 2 másik embernek együtt. nem is rossz képlet.
2020. nov. 19. 14:10
 14/19 anonim ***** válasza:
71%
Jól van, szóval a pedagógus sztereotípia téged is elért. Leírom, bár úgysem hiszed el, hogy a pedagógusoknak alig van több szabijuk, mint az átlagembernek. De cserébe ezt nem ők osztják be.
2020. nov. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

"edagógusoknak alig van több szabijuk, mint az átlagembernek. "


Ááááááááá tényleg nem!!! 46 nap szabijuk van! KETTŐ pedagógus van a családban (+ 1 nyugdíjas aki egy életen át az volt..)


NEGYVENHAT NAP!!

NEKEM 24 napom van....

2020. nov. 19. 14:32
 16/19 A kérdező kommentje:

"De cserébe ezt nem ők osztják be."


Jún végén kilibbennek az ajtón, és aug 25-ig a küszöböt nem lépik át.

Az egyik tanár ismerősöm nyáron kettő hónapot dolgozik a vendéglátásban. Miért teheti ezt meg? Mert tudja hogy jún vége-aug 25 között szabad.

2020. nov. 19. 14:34
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Nekem 32 és nem vagyok pedagógus. A tanároké csak 3 héttel több, ha ügyes vagyok csúsztatásból simán összejön ennyi.
2020. nov. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
75%
Bár nem értem, hogy miért gerjeszt benned minden válasz ilyen hatalmas indulatokat. Szerintem kezeltesd magad.
2020. nov. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
95%

Ismeretségi körben, aki helyen van:

- kényelmes, és nem akar váltani, mert megszokta a helyet, vagy nem akar felelősséget vállalni (nekem pl. exem váltott a régi helyett egy normálisabb munkára, mert nekem a tököm tele volt vele, hogy nem tudunk elég időt együtt tölteni, mert az időbeosztás is botrány, és túlórákkal alig keres vmit... szóval nekem inkább a kevés együtt töltött idővel volt bajom... és aztán még fontolgatta, hogy visszamegy a régi helyre, mert az új helyen "cs.teti a főnök, a régi jó kis helyen meg otthonról dolgozott, és nem kellett a főnökkel beszélnie"... nemhiába ex már)

- kishitű, nem mer jobb állásokat megkockáztatni

- nem jól választott egyetemi szakot, és vagy ő nem ért igazán azokhoz a szakmákhoz, vagy alapvetően nem voltak keresettek

2020. nov. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!