Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ismertek, ajánlanátok jó...

Ismertek, ajánlanátok jó coachot, aki karrier, munka kérdésekben tud segíteni (ez akár a szakterülete)?

Figyelt kérdés
Lehetőleg online lehessen konzultálni vele, és ne legyen nagyon drága.
2019. dec. 11. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Gyakorikerdesek.hu
2019. dec. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Az megvan, hogy a "coach" az lehúzás, ugye?
2019. dec. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Miért lehúzás?
2019. dec. 11. 18:35
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Én elég sok ilyen cikket olvastam, szerintem nem tudnak újat mondani. Ami hibákat említettek, nem hinném, hogy valaha elkövettem, mégis nagyon nehezen találtam munkát.

Bizonyos területek telítettek, ez van, én magam sem gondolnám, hogy a coach tud segíteni.

Pl.nekem folyamatosan küldözgetett a FB-on reklámokat egy huszonéves férfi, hogy a 40 feletti nőknek milyen nehéz elhelyezkedniük, de majd ő segít. Olvastam a cikkeit, semmi hasznosat nem tudott mondani, illetve semmi olyat, amit ne tudtam volna. Ha egy cég nem akar pályakezdőt vagy 40 év felettit felvenni, megfeszülhetsz, akkor sem vesz fel.

2019. dec. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Baráth András hírlevelét, videóit ajánlom, van online tanfolyama, stb.
2019. dec. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

"Miért lehúzás?"


Mert Magyarországon mindenki ért mindenhez IS, nehogymá' ő pénzt fizessen egy olyan embernek, aki éveken át tanulmányozott egy adott szakterületet.


CV Sharkot ajánlom (nem olcsó).

2019. dec. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
A "coaching" 21. század újabb jeles vívmánya, ahol az emberek többsége önállóan már levegőt venni sem képes, de persze a reklámokból mindenki tudja, hogy "ő egyedi, egyéniség, különleges". Aztán csodálkozik ha mégsem, és fizet egy halom penzt valami sámánnak, aki jól lehúzza. Csodálatos.
2019. dec. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, Baráth András okleveles önéletrajz szakértő. Hehe. És mit szakért? Talán ha vudu varázslatot alkalmazok a munkaadón, aki 20 éves férfit akar,hogy 40 éves nő létemre felvegyen, vagy mi?
2019. dec. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#9, 6. vok:

én átírtam az önéletrajzomat a javaslatai alapján, mármint olvastam a honlapját, néhány videót megnéztem, könyvét is, a lényeg, hogy 3 helyre felvettek, nekem csak választanom kellett.


Olyan helyre ne jelentkezz, ahová 20 éves férfit várnak...

2019. dec. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze, csak nem fogják kiírni, hogy 20 éves férfit szeretnénk felvenni, mert az meg diszkrimináció. A hirdetés alapján sokszor nem lehet tudni, hogy mit is keresnek. Sokszor ők sem tudják.
2019. dec. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!