Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az olvasás hobbinak számít?

Az olvasás hobbinak számít?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem most egy sráccal, és kérdezte, hogy amúgy mit csinálok szabadidőmben, én meg mondtam, hogy sportolok (futok) és olvasok.


Erre megkérdezte, hogy de mik a hobbijaim.


Azt hittem földig süllyedek, mondtam, hogy szeretek főzni is (amúgy nem nagyon) és fotózni (régebb igen már kb soha). A legtöbb időmet az egyetem veszi el, a tanulás és az is érdekel.


Persze neki olyan hobbijai vannak mint, sziklamászás, zenélés...


Sose unatkozom meg nem tartom magam unalmasnak, most pedig mégis így érzem...21/L


2020. nov. 21. 11:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne akadj már fent ezen kérdező, a lényeg az, hogy szabadidődben el tudod foglalni magad vmivel, van érdeklődési köröd, ha ez nem tetszik a srácnak, akkor keressen mást és majd te is találsz vkit, aki hasonlóan tölti a szabadidejét.
2020. nov. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne már, valaki leírja, hogy SZERINTE ez és ez nem hobbi, és te egyből futsz a sarokba sírni, hogy nincs hobbid??
2020. nov. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!