Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi baja lehet? Ismertek ilyen...

Girlll3 kérdése:

Mi baja lehet? Ismertek ilyen embert?

Figyelt kérdés
Egy munkahelyen sem fogadják el. A munkájával sem elégedettek soha, pedig igyekszik. Nincsenek barátai. Javarészt depressziós és nincsenek céljai. Már lassan feladja a munka világát is. Ismertek ilyen embert? Miben szenved vagy beteg egyáltalán? Hogy lehet segíteni az ilyen emberen?

2020. nov. 21. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Valami mást próbál, mint ami való neki.
2020. nov. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Konkrétan ismersz ilyen embert?


Engem sem szerettek túlzottan sehol. Nem vagyok törtető, nyalizó, besúgó. Ezek a tulajdonságok menők manapság.

2020. nov. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Zárkózott, magának való.
2020. nov. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3-as! Nem zárkózott. Pont, hogy nyitott volt, most meg ez volt a baj. Előző helyeken meg zárkózottnak titulálták.
2020. nov. 21. 19:56
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

Ismerek. Magamat.

Nem vagyok kimondottan zárkózott, viszont besúgó seggnyaló pláne nem.

Nincs velem semmi baj, azon kívül, pályatévesztett vagyok, nem azt csinálom, amiben kicsit is örömömet lelném és ez valahol érződhet.

Amúgy több apró dolgokbol tevödik ez össze. Az lenne a segítség: megtalálni a megfelelö munkát és közeget.

Én tudom magamról, hogy nem vagyok beosztottnak való. Nyitott vagyok tanulni és változtatni, hogy a helyzet jobb legyen .

2020. nov. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5-ös azt hiszem az illetővel is ez van. Csak senkit se érdekel a dolog, így mindig kényszerpályán van.
2020. nov. 21. 20:00
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

ha az adott személy rendkívül igényli a szeretetet,adni és kapni is,akkor az okozhat ilyesmit.

szó szerint belebetegszik a hiányába.

ami gyakoribb és látok pár ilyen kollégát,ők viszont valahol vagy nem diagnosztizált enyhe autizmusban,vagy olyan szenvedélybetegségben "szenvednek" amitől eltompulnak és az érzelmi intelligenciájuk,empatikus képességük a minimumra csökken.

2020. nov. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7-es igényli, igen. De ennek pont az az oka, hogy senkije nincs. Amúgy is minden ember igényli a szeretetet, leszámítva a pszichopatákat, de nekik érzéseik sincsenek. Vagy egy-két nagyon rideg embert.
2020. nov. 21. 20:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok
2020. nov. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
10-es Isten carja tele a szád! F...nak olvasod a kérdést. Isten adja már, hogy az ilyen egy bites, empátiamentes carháziak elpusztuljanak, akik hibátlannak hiszik magukat! Ámen!
2020. nov. 22. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!